[Çözüldü] Butona basınca X scoreboardının 3 olmasını kontrol etme

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biliyorum başlık çok uzun. Ama birinin yardımı lazım. Ben bir mob arena mapı yapıyorum ve diğer levele geçme butonunu nasıl ayarlayacağım bilmiyorum. Bi komut denedim ama olmadı. Istediğim şey: Butona basıldığında mobkill adlı scoreboardın minimum 4 olmasının kontrol edilmesi ve eğer 4'se sinyal vermesi. Şu komutu denedim ama olmadı : testfor @a[r=5,score_mobkill_min=3] Yardım edin @TheRedstoneEngineer

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben scoreboard'ı bu videolar ile öğrendim. Tavsiye ederim.
Onlara baktım zaten Marketteki komutu kullanmayı denedim. Birde bütün videoları izleyerek yazmayı denedim sonuç farklı olmadı.

Bu arada çoğu komutu biliyorum hatta çok değişik moblar yaptım örnek olarak bir komut : /summon Skeleton -0 -1 -0 {Equipment:[{Count:1,id:Diamond_axe,tag:{display:{Name:Unbreakable Axe,Lore:[This axe never break.]},ench:[{id:16,lvl:4},{id:34,lvl:3}]}},{},{},{},{id:chainmail_helmet,tag:{ench:[{id:7,lvl:3}]}}],CustomName:Burnt Quartz Guard,CustomNameVisible:1,Attributes:[{Name:generic.movementSpeed,Base:0.5}],DropChances:[0.3F,0.0F,0.0F,0.0F,0.0F],ActiveEffects:[{Id:5,Amplifier:1,Duration:999999}],SkeletonType:1}

Sorunu çözdüm!