[ÇÖZÜLDÜ] NPC'ler ile ışınlanma, ticaret yapma vb. Bunun Aynısından istiyorum lütfen!

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Hayır sunucunuz şu an gayet iyi MMORPG açmayın ve bana o pluginleri verebilir misiniz ^_^
O pluginleri sana versek de çalışmaz :)
Örneğin npc ile ışınlanma için 3 tane plugin birlikte iş yapıyor, factions birazcık oldu bittiye geldi. Hemen bitirip aktif etmek için çok farklı şeyler yaptık ama anlaşılan sağlam iş yapmışız, halen ayakta server

OyununOyuncusuBT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O pluginleri sana versek de çalışmaz :)
Örneğin npc ile ışınlanma için 3 tane plugin birlikte iş yapıyor, factions birazcık oldu bittiye geldi. Hemen bitirip aktif etmek için çok farklı şeyler yaptık ama anlaşılan sağlam iş yapmışız, halen ayakta server
Yinede alt seviyedeki insanlar gibi direkt geri çevirmediniz. +1 :D

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Mmorpg yapmanız daha iyi olur uzman bir ekibiniz var ve Türkiye'de Mmorpg Minecraftı temsil edebilecek güzel bir sunucu yok.
Saklambaç pluginimizi yeni bitirdik, önümüzde zombie oyunları dönemi var. 1-2 tane zombie oyunu yapacaz daha. Eski Survival oyunumuzu da yeniden tasarlayacağız. KitPVP'yi kapatıp PvP oyunları bölümü açacağız. Bunlardan sonra geliyor Mmorpg, çünkü en kapsamlısı o olacak.

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saklambaç pluginimizi yeni bitirdik, önümüzde zombie oyunları dönemi var. 1-2 tane zombie oyunu yapacaz daha. Eski Survival oyunumuzu da yeniden tasarlayacağız. KitPVP'yi kapatıp PvP oyunları bölümü açacağız. Bunlardan sonra geliyor Mmorpg, çünkü en kapsamlısı o olacak.
Yeni Yapmış olduğunuz istila zombi oyunlarına her girdiğimde oyun başlamıyor 30 saniyeden geri sayacağına 1 de takılı kalıyor bazıları oyun zorlugunu zora alınması gerektiğini soyluyor alıyoruz ama bazı kişiler almıyor eğer bu buga bi çözum bulunursa çok sevirinim (Zaten 2 Tane Server Var Sadece 40 Kişi Oynıyabiliyor Ama Bekleyen Sayısı 150 Geçiyor Girene Kadar Parmek Felç :) Okuduğun İçin Teşekkürler :) )

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Bahsettiğin pluginleri ben, DonduranAtes ve Speaw birlikte yaptık. Ne kadar benzerini yapabilirsiniz bilmiyorum ama yaparken tüm ayrıntıları düşünmüştük. Sen keşke Tüccar'ı görseydin. Bug yüzünden kaldırmıştık onu.
Çok daha kapalı bir proje tasarlıyoruz, 2 - 3 aya kadar mmorpg açabiliriz
chestcommands+cmdnpc ile yapılabilir.Tabi siz kodlayınca kendinize göre ayrıntıları eklemişsiniizdir

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Yaptım Ama Oyuncular Gidemıyor Yetkın Yok Dıor Ben Sadece Npc İle Gitmesini İstiyorum

Son düzenleme:

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
CommanddNpc (on)Enable ahatsı veriyor nedir O

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
CommandNPC plugini SimpleAlis ve MyCommand ile uyumlu değil bence çok iğrenç bi plugin başka yöntem bul :/

kadimkadem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar benim sorunum npcyi spawn yapıldıgı ana mini oyunlara gitmek icin bir sürü harita bölü acılıyo ya o işte ben npc ye tıkladıgım zaman hemen spawna gitmesin önce hrita secme bölü acılsın ve ondan sonra da sectgi areanaya gitsin istiyom ve bide lobide kulandıgım puligini başka arenelarda kulanılmasını istemiyorum puliginleri düzenlemek istiyorum yani bi bilen arkadaş varsa cok sevinirim