ColonyCraft >> 1.8.X || Telefon || Uyuşturucu || Rütbe || Meslek || 3D Silahlar || KAPALI

Sunucumuz hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

Merhaba,
IP: colonycraft.batihost.com
Modern bir kolonide gerçek gangsterler ile hayatta kalma mücadelesine hazırmısın ?
zorlu bir mücadele seni bekliyor çeteler, polisler arası amansız mücadeleye sende katıl !

Ulaşım,
IP:

Sürüm:
1.8.X
Facebook:
https://www.facebook.com/turkeylifemc
Site:
http://colonyminecraft.weebly.com

AÇILIŞ: Haziran

Yetkililer,
Vactares (Admin)

Pinzeri (Rehber)

Kiralama,

Ev kiralamalarını maksimum olarak 10 günlük temin edebiliyorsunuz. Evinizin günü azaldıkça size bildirim gibi uyarı gelmektedir. Evinizi süresi bittiğinde ev sizin olmaktan çıkar ve alan kişiye süresi bitene kadar geçer.

Klanlar,

Bir çete kurduğunuz zaman diğer çetesi olan herkesle ve polislerle savaşabilirsin. Çeteni kapattığın zaman sivil olacağın için sunucudaki kimse sana vuramayacaktır (siviller dokunulmazdır). Çeteniz ile çete öldürdüğünüzde Şeref, çeteniz ile polis öldürdüğünüzde Saygı kazanırsınız. En güçlü klan olmak için sende listeye adını yazdır.

Kazma Leveli,

Kazmalarınız kırdığınız maden miktarına bağlı kalarak level atlamaktadır. Level atlayan kazmalar ile çok daha hızlı para kazanabilirsiniz ve daha hızlı kırabilirsiniz. Kazmalar 6'cı seviyeye repair olmadan atlayamamaktadır birilerinden yardım almalısınız.

Görevler,
Sunucumuzda görevler sonsuzdur bir görevi ard arda yapabilirsiniz.
Görevler tamamlandığında görevci'ye gidip ödülünüzü temin edebilirsiniz.

Rütbeler,
Sunucumuzda 20'den fazla rütbe ile sizlerin karşısındayız. Rütbeleri öldürmenin, ölmeni aksine zaman ile sizlere kazandırmaktayız.
Kazanılan rütbelerin sonucu hem artisliğiniz hemde kitleriniz güzelleşecek ve aldığınız maaş rütbenize göre artacaktır.

Karakterler,
Sunucumuzda 7 adet rol bulunmaktadır. Avcı, Balıkçı, Madenci, Çöpcü, Şef, Polis, Haydut
Bazı karakterler özel olarak bazıları sizin isteğiniz ile seçilebilen türlerdir bazı karakterler meslek olarak bazıları kalıcı olarak seçilebilir.

Soygunlar,
Sunucumuzda 6 adet soygun çeşiti bulunmaktadır. Soygunlar tipine göre çeşitlilik göstermektedir süre olarak değişen soygunlar bazende online çete üyesi isteyebilir.

Silahlar,
Sunucumuzda 20 adet silah bulunmaktadır her silah kendi türünde ayrılır en iyi silahı hepsini deneyerek kendin için seçebilirsin.

Son düzenleme:

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel bir konu serverin gelişmesi dileğiyle :)

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sağlam Bir Yapı Görünüyor.
Başarılar

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle gelişecegini düşünüyorum -ßaskan nickimle beklemedeyim hadi bakalım başarılar wPusu :)

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Efsane olmuş

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Doğaç beyin elinden yine harika bir sunucu. Takipteyim ^^

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğaç her zamanki gibi döktürmüşsün helal olsun kardeşim, umarım bu da önceki proje gibi az ilgi görmesi ve çevrimiçi oyuncu sayısı az olması nedeniyle çöpe atılan bir proje olmaz. Başarılar dilerim, bir ara ziyarete uğrayacağım.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dört gözle bekliyorum, güzel bir konsept ancak klan yerine çete olabilirmiş. Gangster kavramı denildiği zaman akla 1980 yılları gelmeli diye düşünüyorum. Yapıların modernliği biraz daha eskiye kayabilirdi, gangsterlerin takıldığı - takılacağı mekanlar harabe veya depo gibisinden bir şey olabilirdi ancak modern bir gangster sunucu olduğu için konsept değişir de eskiye giderseniz dikkate almanızı öneririm. Başarılar.

8/10

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu Konusu Güzel Olmuş. Umarım Hedefinize Ulaşırsınız.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum, böyle sunucularda ne var ki bu kadar değer görüyor?
@Elfen'in açtığı kaliteli Türkiye'de tek olan 'Prison' sunucusu değer görmüyor da, böyle sunucular değer görüyor... Artık 'modern' sunucular açılmaya başlandı...
Modern hayat sunucuları, oldukça fazlalaşıyor. Prison sunucu ise tek bir sunucu :(

Neyse, sunucunuz oldukça başarılı. Skriptlerini, eklentiye çevirirsen senin için iyi olacaktır. Performans için eklenti önemli :)
Başarılar dilerim...
Eğer bir kere oynasalar, benim gibi Prisona öyle dalıcaklar ki, bırakamayacaklar.
Mazlum'un sunucusu gerçekten efsaneydi, şu anda pek ilgilenmiyor ve açıldığı zaman olduğu gibi değer almıyor.

Jeffly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel,sunucunun en eski üyelerindenim.Eski halide güzeldi.Her zaman sunucuda oynamaya devam ettim.Fakat bu açılış pek verimli olamıyacağını düşünüyorum. S*etNetwork'ün açılış tarihi geldi.Oyuncuların çoğu oraya gidecek. Başarılar dilerim. İnşallah büyük online sayılarına ulaşırsınız. SasukeTR-Sasukewai-Jeffly

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet. Konuyu açan adamın löpçüğü kim lan! Onu öpesim geldi ... Uzun süredir böyle bir sunucu bekliyodum. Yani kısaca heyecanla bekliyoruz adamım!

BEnBx1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Harika sunucu tamda ihtiyacim olan

Umutcan640707

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Acılıs Bugunmu
Bugun Degilmi
wPusu