AutoPickup Mob eşyalarının alınması engellenmiyor.

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Config te şöyle bir kısım var:
Kod:
Infinity Pick: false
Mob:
  AutoXP: true
  AutoPickup: false
AutoSmelt Compat Mode: true
Block AutoXP: true
Auto Chest: true
Full Inventory:
  Delete Item: false
  Warn: true
Gui:
  Contact Info: true
Allow BlockGui Permission: false
AutoBlock Quartz: true

mob kısmına bakın false yapıyorum. Autopickup ın reload ı olmadığı için serveri kapatıp açıyorum kaydolması için ama sonra tekrardan config yaptığım değişiklikleri ilk haline getiriyor.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
AutoPickup pek bildiğim söylenemez ama ben olsaydım winrar'la açardım. Içerisindeki configden alıyor olmalı. Onu değiştirsen eski hâline getirmez.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bende düşündüm ama winrar ın içindeki tüm dosyalar .class :(

Configi java kodu olarak hardcode'lamıştır o zaman, bytecode editör dışında düzenlemen biraz zor (java bilmiyor isen tabii)

Bu yüzden alternatif bir eklenti bulmanı tavsiye ederim. Bunun dışında configinde hata olup olmadığını kontrol et. Kendi oluşturduğu configi ve senin configini atarsan ben bakabilirim hata vesaire var mı diye.

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şöyle yapmayı dene;

Sunucunu kapat(Sunucu açıkken yaptığında, kapanırken 'saveConfig()' metodunu kullandıysa eklenti yazarı bu sorunu oluşturmuş olabilir). Daha sonra false yap ve tekrar başlat sunucunu.

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şöyle yapmayı dene;

Sunucunu kapat(Sunucu açıkken yaptığında, kapanırken 'saveConfig()' metodunu kullandıysa eklenti yazarı bu sorunu oluşturmuş olabilir). Daha sonra false yap ve tekrar başlat sunucunu.
Denedim ama olmadı.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
En güncel sürümünü kullanmayı dene.

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
En güncel sürümü abi ben neden eski sürümünü kullanıyim Allah aşkına bu cevaplarla gelmeyin bana.

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
En güncel sürümü abi ben neden eski sürümünü kullanıyim Allah aşkına bu cevaplarla gelmeyin bana.
Bazen kişiler sunucu sürümüne uygun olduğunu düşünerek eski sürümleri kullanıyor. Onun için önermiştim. Bu kadar kızmana gerek yoktu. O zaman logları atabilirmisin bir de kullandığın diğer eklentilerin fotoğrafını.