Counter Strike 1.6 degisik bir sorun

CengizMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkeze merhaba arkadaslar doguru yeremi aciyorum onuda bilmiyorum ama oncelikle belirtmek isterim ki boyle konularda acemi degilim ama boyle bir sorun internete nekadar arasamda bulamadim belki siz yardimci olursunuz diye buraya konu acmaya karar verdim eyer yeri burasi degilse mod arkadaslardan ricam dir konuyu doguru yere tasisinlar simdi soyle bir sorunum var kendi bilgisayarimda bir counter - strike 1.6 server kurdum steamcmd ile sonra fark etimki 192.168.0.1 actigim port kapali gozukuyordu ve arastirma yaparak firewall antivirus ve ne varsa kapatim cmd ipconfigden pc ip mi herseyimi kontrol etim ve hic bir hata bulamadim isin garibiyse biz arkadaslarla servera girebiliyoruz ama herhangibi bir siteye paylastimda serveriniz kapali yaziyor halbuki degil ama serverimi kendi favorilerime eklediyimde server kapali gozukuyor ama ip yazip connect deyimde giriyor ve ayni sekilde arkadaslarimdada giriyor sonra portu tamamen kapatim ve arkadaslarima girin dediyimde yine girdi hic bir sekilde ruterimden port forwarding yapmadim halde bir sekilde ruterdeki port cs deki porta baglanmiyor ruterden port acmadan girebilmeleri ise tamamen konuyu gariplestiriyor ve simdiden soyliyim servere giren arkaslar ile aramizda oldukca uzak mesafe var lan dan baglanti falan olmuyor yani sizce bunun nedeni ne olabilir simdiden cok tesekur ederim konuya goz atanlara iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

CengizMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu arada ruterimde sorun yok mc serverim var suanda calisan