Yardım craft rise siyah ekran

Ruler

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
CRAFT RİSE :/
CRAFT RİSEDE OYUNU BAŞLATIĞIMDA SİYAH EKRAN VERİP KAPANIYOR ÇÖZÜMÜ NEDİR ACABA

Ekran Alıntısı.PNG

AYARLAR

DİL/BÖLGE: TÜRKİYE(TR)
RAM: 1024
EKRAN BOYUTU: 800X600

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
Merhaba @Ruler ,

Öncelikle craftrise dosyasını silmek ile başlayalım.

Adım 1 -> Başlat menüsüne tıkla arama kısmına %appdata% yaz.

Adım 2 -> Klasörden roaming klasörüne gir.

Adım 3 -> Bulunduğun klasörden .craftrise dosyasını Shift + Delete tuşlarını kullanarak sil.

Craftrise dosyasını sildikten sonra DirectX kurulumu gerçekleştirelim.

Adım 1 -> Buraya tıklayarak DirectX 12'nin indirme bağlantısına ulaşın.

Adım 2-> Resimlerde göreceğiniz üzere, ücretsiz indir ve free download yazısına tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.
1625243174007.png

1625243187430.png

Adım 3 -> İndirilen setup programını çalıştırıyoruz.
1625243389517.png

Adım 4 -> Gereksinimleri onaylıyoruz ve devam ediyoruz.
1625243441800.png

Adım 5 -> Karşımıza açılan sayfada bing bar adında programı yükletmek isteyecek fakat tiki kaldırıp tekrardan devam ediyoruz.
1625243517796.png

Adım 6 -> Kurulum işlemimiz başarıyla gerçekleştiriliyor ve daha sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Craftrise yazılımını açtığınız vakit java güncel sürümü otomatik olarak yükleniyor fakat yine de bilgi sahibi olmak isterseniz, yorumlardan cevap verin ve onu da anlatacağım.

Bunların yanı sıra, bir çözümleri var ise @MediaRise size buradan geri dönüş yapacaktır diye umuyorum. İyi forumlar!

Ruler

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
resim_2021-07-03_080432.png

BU SORUNU ALIYORUM İNT VAR AMA 2-3 KERE DENEDİM OLMADI

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
OPENGL sürümünüz maalesef Craftrise ile uyumlu değil! Craftrise Client Java tabanlıdır ve Windows XP 5.1 sürümünde maalesef Java stabil olarak çalışmamaktadır.

Windows sürümünüzü güncelledikten sonra DirectX'in daha üst bir sürümünü kurduktan sonra Craftrise'a tekrar girmeyi dener misiniz?

Sevgi & saygılarımızla!

Ruler

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
OPENGL sürümünüz maalesef Craftrise ile uyumlu değil! Craftrise Client Java tabanlıdır ve Windows XP 5.1 sürümünde maalesef Java stabil olarak çalışmamaktadır.

Windows sürümünüzü güncelledikten sonra DirectX'in daha üst bir sürümünü kurduktan sonra Craftrise'a tekrar girmeyi dener misiniz?

Sevgi & saygılarımızla!
OPENGL Sürümüm 1.4 Ama 4 5 Ay Önce Oynyabiliyordum Windows Xp Kulanmyorum Windows 7 Kulanyorum Windows Ve DirectX Günceledim Ama Sonuc Aynı:tuhaf:

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
OPENGL Sürümüm 1.4 Ama 4 5 Ay Önce Oynyabiliyordum Windows Xp Kulanmyorum Windows 7 Kulanyorum Windows Ve DirectX Günceledim Ama Sonuc Aynı:tuhaf:
Bunu CraftRise destek ekibine iletir misiniz?
Size yardımcı olmaları lazım bu konu hakkında.

Ruler

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bunu CraftRise destek ekibine iletir misiniz?
Size yardımcı olmaları lazım bu konu hakkında.
CraftRise dosyalarını silin ve aşağıda ki linklerden Java ve DirectX'i güncelleyin, her şeye rağmen sorun devam ediyorsa sisteminizle alakalı bir sorun vardır.

Dediler Yardım Etmediler