CRAFTLABOR / BİRLİKLER, OYUNLAR, GÖREVLER, ETKİNLİKLER / CRAFTLABOR.MİNECRAFT.TO

tikiro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar yakın geçmişte açılmış olan factions serverini sizlere tanıtmak istiyorum. Daha önce bu yönde bir çalışmam olmadı bu yüzden birçok eksik ve hata olabilir anlayış göstermenizi rica ediyorum. Serveri açmadan önce birkaç serverda oynadım ve oyuncuların bir factions serverdan beklentilerini öğrenmeye çalıştım pek başarılı olduğum söylenemez ancak elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Server ile ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bana iletebilirseniz sevinirim. Görüşleriniz doğrultusunda serverin bir geleceği olup olmayacağına birlikte karar verebiliriz.

Craftlabor
Versiyon:
1.7 versiyonlarından servera giriş yapılabilmektedir.
Server Adresi: craftlabor.minecraft.to
İnternet Sitesi: www.craftlabor.net
Slot Sayısı: 42

Bilgi:
Serverda zorluk orta seviyededir. Faction oluşturup orman ve pvparena gibi alanlarda rakip oyuncularla savaşabilirsiniz.
Oyuncuların daha eğlenceli vakit geçirebilmesi için spleef, hunger games ve paintball oyunları vardır. Zamanla bu
mini oyunların sayısı arttırılmaya çalışılacaktır. Oyunları kazandığınızda ödül olarak hesabınıza puan ilave edilir.
Bu puanları dilediğinizce harcayabileceğiniz alanlar mevcuttur. Servera ham madde alanı dahil edilmiştir. Bu alanda
mesleğinize ve tecrübenize göre puan kazanma şansınız vardır. Belirlenen tarih ve saatlerde makul ölçülerde etkinlikler
düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için serveri ziyaret edebilirsiniz.

Bağış:
Bağış yapan oyunculara bağış yaptıkları miktara göre VIP abonelik hediye edilmektedir.Bağış miktarları ve hediyeler
ile detaylı bilgiyi serverdan veya internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

Ekip Arkadaşları:
Altakaiser (Grup: Admin)
Ynsmre (Grup: Baş Rehber)
BrenGiggles (Grup: Rehber)
waterdrop2404 (Grup: Rehber)

Lütfen sorularınızı ve serverda karşılaştığınız sıkıntıları bizimle paylaşınız.

Serverlarda reklam veya tanıtım yapması için kimse görevlendirilmemiştir ve görevlendirilmeyecek.

Ekran Görüntüleri:

Son düzenleme:

Ynsmre

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İnternet Sitemiz aktif olmuştur.! buyrun gelin güzel ve eğlenceli vakit geçirelim!!! [DOUBLEPOST=1424628759,1424628407][/DOUBLEPOST]İnternet Sitemiz: http://www.craftlabor.net/ ++++++++++++++++++++

erayvardareryvdr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Herkese selam ben Altakaiser,
Aslında bu kadar fazla çeşit server varken biz Craftlabor ailesi olarak serverimiza sürekli yenilikler ve ilgi çekici şeyler yapmaya çalıştık örneğin 3 5 görev yerine çeşitliliği arttırarak spawna bir sürü görev alabileceginiz npc eklendi.Normal enchantlardan sıkılmış olabileceğinizi düşünüp çeşitli çıkma ihtimali az olan enchantlar eklendi bosslar yapildi ( isteğe bagli olarak sayisi arttirilabilir. ) ve gün geçtikçe yenilik yapacağımıza inanıyorum ekibimize sonuna kadar güveniyoruz sizleri bekliyoruz :)

tikiro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server süresi uzatılmıştır sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Versiyon: 1.7 versiyonlarından servera giriş yapılabilmektedir.
Server Adresi: craftlabor.minecraft.to
İnternet Sitesi: www.craftlabor.net