CRAFTLABOR / FACTIONS, GÖREVLER, MESLEKLER / CRAFTLABOR.MINECRAFT.TO

tikiro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar yakın geçmişte açılmış olan factions serverini sizlere tanıtmak istiyorum. Daha önce bu yönde bir çalışmam olmadı bu yüzden birçok eksik ve hata olabilir anlayış göstermenizi rica ediyorum. Serveri açmadan önce birkaç serverda oynadım ve oyuncuların bir factions serverdan beklentilerini öğrenmeye çalıştım pek başarılı olduğum söylenemez ancak elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Server ile ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bana iletebilirseniz sevinirim. Görüşleriniz doğrultusunda serverin bir geleceği olup olmayacağına birlikte karar verebiliriz.

Versiyon: 1.7 versiyonlarından servera giriş yapılabilmektedir.
Server Adresi: craftlabor.minecraft.to
İnternet Sitesi: www.craftlabor.net
Slot Sayısı: 42

Bilgi:
Server da toplam 8 warp bulunmaktadır. Bunlar alfabetik sırayla şu şekildedir: Av, Balıkçı, Bilgi, Büyü, Market, Mühimmat, Portal ve Rehber.
Zorluk seviyesi üst düzeydedir. Ham madde ve lapis gibi bölgelere yer verilmemiştir. Server da herkes eşit durumdadır. EULA'ya uygun şekilde düzenlenmiştir. VIP grupları yoktur. Meslekleri yerine getirerek ve görevleri tamamlayarak gelişebilirsiniz. Farklı bir factions deneyimi yaşayacağınızı umuyorum. İyi eğlenceler dilerim.
(Belli zaman aralıklarında makul ölçüde ödülleri olan etkinlikler düzenlenecektir. Bu etkinlikler ile ilgili internet sitemizde duyarı yapılır.)

Kurallar ve Yaptırımlar:
Serverin düzenini sağlamak için düzenlenen ve uygulamaya konulan bu kuralları lütfen dikkate alınız!
  • Din, dil, siyaset ve ırk konulu konuşmalar yapmak yasaktır. Bu kuralı ihlal eden oyuncular serverdan 24 saat süresince uzaklaştırılırlar.​
  • Küfür/Argo içeren cümleler kurmak yasaktır. Bu kuralı ihlal eden oyuncular 24 saat süresince susturulurlar.​
  • Aile değerlerine hakaret/küfür etmek yasaktır. Bu kuralı ihlal eden oyuncular serverdan süresiz olarak uzaklaştırılırlar.​
  • Oyunun ve serverin açıklarını ve hatalarını kendi yararına kullanmak yasaktır. Bu kuralı ihlal eden oyuncular serverdan süresiz olarak uzaklaştırılırlar.​
  • Oyuncuları ve yetkilileri tehdit ve taciz etme gibi olumsuz davranışlar yasaktır. Bu kuralı ihlal eden oyuncular 7 gün süresince serverdan uzaklaştırılırlar.​
  • Server da tanıtım ve reklam amaçlı konuşmalar yapmak yasaktır. Bu kuralı ihlal eden oyuncular süresiz olarak susturulurlar.​
*Hesap güvenliğinden oyuncu sorumludur. Bu nedenle lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız ve hesabınıza e-posta adresi tanımlamayı unutmayınız!
*Yönetimimiz gerek gördüğünde bu kurallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kurallar eklendiği anda yürürlüğe girer ve tüm oyuncuların okuduğu varsayılır.

Bağış:
Bağış yaparak gelişmemize yardımcı olabilirsiniz. Bağış yapan oyunculara kozmetik ayrıcalıklar tanınır. Detaylı bilgi internet sitemizde de yer almaktadır.

Lütfen sorularınızı ve serverda karşılaştığınız sıkıntıları bizimle paylaşınız.

Ekran Görüntüleri:

Mimaride yeteneğimin olmaması nedeniyle şematik kullandım. (Kaynak: Planet Minecraft)
Fazla bölge ve yapı yok bu nedenle ekran görüntüleri yetersiz kalabilir.

Son düzenleme:

supiii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeni nesil hep lapisli sunucu oynuyor :(

supiii

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
şu an oynuyoruz beyler forumdan gelenleri klanımıza beklerim
edit
boş server

Son düzenleme:

tikiro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncellemeler:
  • Görev sayısı arttırıldı.
  • İnternet sitesine sohbet eklendi.
şu an oynuyoruz beyler forumdan gelenleri klanımıza beklerim
edit
boş server
Görüşlerinize saygı duyuyorum ancak serveri sabote etmenize gerek yoktu. İnternet sitesindeki sohbete "anan za" mesajını gönderen kişinin siz olduğunuzu az önce doğruladık. Serverdan süresiz olarak uzaklaştırıldınız. İyi günler dilerim.

Son düzenleme: