CraftLegion - Reklam - Saygısızlık -

FetihKoray

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Herkese İyi Forum'lar Bugün Kendi Çıkarı İçin Bizim Sunucumuza Gelip Reklam Yapıp Üstüne " Sanane Yaparım Demesi "

Sunucumuzdan Adam Çekip Belirli Yerleri Yaptırıp Tabiri Caizse Kıçına Tekmeyi Vurup Banlamıştır

Lafı Daha Fazla Uzatmıcam Fotoğraf'lar Açıklıyor Zaten

CraftLegionSs.png

CraftLegion1.png

Gereğinin Yapılmasını Talep Ediyoruz. İyi Forumlar

Son düzenleme:

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu adam bizim sunucumuzda ki oyuncumuzu çekip serverının bütün alt sistemlerini yaptırıp sonrada pl çalıyor diye iftira atıp yetkisini elinden alarak adamı banlamıştı. Adam hala Benım yanımda kurucuları olan kenana hesap sorduğum ss de elimde mevcuttur. Biz bir aileyiz . şu an bizden çektiğin oyuncular ailemizin içine girememiş olanlardır. Çekemediklerin ise bir bütün olanlardır . craftlegion siz buluşmamanız gereken bi serverı kendinize düşman ettiniz. Kenan ailemden uzak dur . Bu sana son uyarimiz . bunun 2. Uyarısı olmayacak .

BilaLSami

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikler Merhaba, Server Daha Sıfırken Kenan ile anlaşıp bütün warpları sıfırdan yapıp sw ye en az 4 forumdan reklam yapıp 17 saat boyunca serveri adam etmeme rağmen küçük bir iftira ile benim yetkimi silip banladı ben Adminliğinde Yada Yetkisinde değilim ancak yaptıgı gerçekten cok ayıp bir şey sen sw ile ilgilenmeyip sw yi adam eden birini 0 online den 15 e cıkaran kişiyi hiçbir mazeret göstermeden banlaman hiç hoş değil...

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendisi benim eski arkadaştır insan olsaydı ilk olarak böyle bir saygısızlık hadsizlik yapamazdı Benim adımı kullanarak oyuncu çekmek gerçekten bukadar muhtaç bir insan buda kendisinin karekteri ortaya çıkarıyor ve kurucu olacak gerçekten yazık.
Tekrarının olmaması içinde gerekenler yapılacaktır.