CRAFTMATIK FACTIONS>1.7.x>OITC-SPLEEF-HG/SG-MINIGAME-PARKUR-BOSS-KAFA DUSURME^IP:play.Craftmatik.net

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Umarım başarılı bir sunucu olur.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Büyülü altın elma 5 dakika olayı güzel olmuş.Mimari güzele benziyor lapis olmazsa gelirim

Pelinimyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Büyülü altın elma 5 dakika olayı güzel olmuş.Mimari güzele benziyor lapis olmazsa gelirim
Bu forumdakilerin %99'u lapis istemiyor, ama olmayıncada kimseler gelmiyor... bu yüzden son ana kadar lapis hakkında bir şey demek istemiyorum, sağım solum belli olmuyor benim ^^

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction spawn ve oitc map bana aittir.Yapımcısı benim şunu belirteyim çalıntı gibi durum yoktur.Benden başka birine satılmıştır. @Pelinimyilmaz 'da sattıgım kişiden almıştır. Büyük ihtimalle oitc pluginide Türkçe ise bana aittir. Şimdiden başarılar.

Pelinimyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Faction spawn ve oitc map bana aittir.Yapımcısı benim şunu belirteyim çalıntı gibi durum yoktur.Benden başka birine satılmıştır. @Pelinimyilmaz 'da sattıgım kişiden almıştır. Büyük ihtimalle oitc pluginide Türkçe ise bana aittir. Şimdiden başarılar.
Oitc plugini turkceydi ama adamlarin cani bittigi halde buga girip oyunda kaliyorlardi bende kendim indirip turkcelestirmek zorunda kaldim :(

Pelinimyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu hostingini daha belirlemedim, sunucuyu localhost üzerinden geliştiriyorum... hangi hosting şirketi daha iyi diyede konu açmayı düşünüyordum ilerde. Varmı önerebileceğin bir yer

Pelinimyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türk Hosting olursa daha iyi olur diye düşünüyorum

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle söyleyeyim. Batihost var birde Nitrado bana göre. Batihost Vds veriyor yani uzak masaüstü bağlantısı. Bu nedir ? Uzak masaüstü baglantisinda sana ayrı bir bilgisayar veriyorlar gibidir. Hamachi sunucu gibi düşün plugini öyle bir kolaylığı vardır. Web panelde veriyorlar heralde sitede öyle yazıyor. Nitrado web panel veriyor. Plugin atarken FileZilla programı daha kolaylik açısından indirmek lazım. bu iki hosting değerlendir derim.

Hetanekoq

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
.

Son düzenleme:

Pelinimyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılmıştır arkadaşlar.[DOUBLEPOST=1415549793,1415450898][/DOUBLEPOST]Sunucu açık, bir kaç ufak hata giderildi.