LeondsValdz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı 5/10
Maplar 4/10
Admin Serdar50 arkadaşın oyunculara 3500 tl makine olduğunu söyleyip ardından oyuncuya ban atması 1/10
Sunucu geliştirilmeli başarılar dilerim.

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı 5/10
Maplar 4/10
Admin Serdar50 arkadaşın oyunculara 3500 tl makine olduğunu söyleyip ardından oyuncuya ban atması 1/10
Sunucu geliştirilmeli başarılar dilerim.
Kanıtınız varsa hemen yetkisini alalım. Oyun isminizide merak ettim.

EDİT: Tüm yazılarınızı loglar üzerinden okudum ve sunucuya girdiğiniz andan itibaren sunucuda spawner satmamıza bile laf etmeye başlıyorsunuz. Ayrıca sürekli admin arkadaşa hostingi sorup cevap alamayınca:
Kod:
[19:10:48] [Async Chat Thread - #81/INFO]: [] LeondsValdz > ohoo ilgilenilmeyecekmiyiz
yazıyorsunuz. Barındığımız hosting ne olursa olsun bu kadar sormaya gerek yok. ki zaten konudada hostingimiz yazıyor sunucuda spam yapacağınıza konuyu tam okuyun öyle konuşun ve de konu tasarımına 5 puanı öyle verin :) Ayrıca 3500 TL makine olayınıda admin arkadaşımız yanlış anlamış ve sizde bu yanlışı bile bile üstüne gitmeniz ve bir şeyler çıkarmaya çalışmanız çok yanlış. Başarı dilekleriniz içinde teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

LeondsValdz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanıtınız varsa hemen yetkisini alalım. Oyun isminizide merak ettim.

EDİT: Tüm yazılarınızı loglar üzerinden okudum ve sunucuya girdiğiniz andan itibaren sunucuda spawner satmamıza bile laf etmeye başlıyorsunuz. Ayrıca sürekli admin arkadaşa hostingi sorup cevap alamayınca:
Kod:
[19:10:48] [Async Chat Thread - #81/INFO]: [] LeondsValdz > ohoo ilgilenilmeyecekmiyiz
yazıyorsunuz. Barındığımız hosting ne olursa olsun bu kadar sormaya gerek yok. ki zaten konudada hostingimiz yazıyor sunucuda spam yapacağınıza konuyu tam okuyun öyle konuşun ve de konu tasarımına 5 puanı öyle verin :) Ayrıca 3500 TL makine olayınıda admin arkadaşımız yanlış anlamış ve sizde bu yanlışı bile bile üstüne gitmeniz ve bir şeyler çıkarmaya çalışmanız çok yanlış. Başarı dilekleriniz içinde teşekkür ediyorum.
Chat'i okumuşsunuz okumasına'da yanlış yerden başlamışsınız sanırım bi tekrar okuyun

Berex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu arkadaşa ettiğim küfürleri bile hak etmeyen yaşı 12 olan bir arkadaşımız. Sunucuma çekemediği için her türlü bot ve ddos girişimleriyle beni yıpratmaya çalışmış ancak beceremeyip bu tarz kendi yaşı gibi küçük işler peşinde dolanmaktadır.

Sen bizi kıskanmaya, biz ise yolumuza tam gaz devam etmeye devam. Aman dikkat çatlama :)

Aşağıda ise bizi kötülemeye çalışan arkadaşa ait bazı logları bırakıyorum:

1- Sunucuya game55 nicki ile kayıt oluyor.
Kod:
[06:49:52] [Server thread/INFO]: game55[/185.253.121.6:44320] logged in with entity id 1658447 at ([world]0.48535363985458346, 80.0, 0.4995294946564659)
[06:49:52] [Server thread/INFO]: [+] game55
[06:49:52] [pool-16-thread-1/INFO]: Bos bir config olusturuluyor: C:\Users\minecraft\Desktop\cn\craftneon\plugins\Essentials\userdata\6c932742-3571-3368-925b-2cd5b8f4cbd7.yml

2- Aklınca bazı komutları deniyor:
Kod:
[06:53:32] [Server thread/INFO]: game55 issued server command: /banş
[06:53:34] [Server thread/INFO]: game55 issued server command: /banlist
[06:53:35] [Server thread/INFO]: game55 issued server command: /list
[06:53:36] [Server thread/INFO]: game55 issued server command: /op

3- Benim sunucuya girişimle özelden yazıyor:
Kod:
[06:56:52] [Server thread/INFO]: game55 issued server command: /msg holger73 hakan
[06:56:55] [Server thread/INFO]: game55 issued server command: /msg holger73 hakan abey

4- İşlemcimizin oyuncularımızın bizlere verdiği desteklerle aldığımız RYZEN 9 3900X olduğunu öğrenince kıskançlık mod on oluyor.
Kod:
[06:57:43] [Server thread/INFO]: game55 issued server command: /msg holger73 ryzen 9 mu sw
[06:57:53] [Server thread/INFO]: holger73 issued server command: /m game55 evet

5- Daha sonra nickini değiştirip sunucuya tekrar giriyor:
Kod:
[06:59:21] [Server thread/INFO]: is leader = false
[06:59:21] [Server thread/INFO]: adamolhako[/185.89.248.12:35879] logged in with entity id 1710598 at ([world]0.48535363985458346, 80.0, 0.4995294946564659)
[06:59:21] [Server thread/INFO]: [+] adamolhako

6- Ardından gelsin çapsız çapsız tehditler:
Kod:
[06:59:27] [Async Chat Thread - #41/INFO]: [] adamolhako > hakan
[06:59:30] [Async Chat Thread - #41/INFO]: [] adamolhako > bana bulaşmıcaktın
[06:59:33] [Async Chat Thread - #41/INFO]: [] adamolhako > ben tolga

Konuyu bu gereksiz arkadaşla kirletmek istemiyorum ama bunun gibi nice kıskanç dolu ve çapsız tehditlerle dolu konuşmalar aşağıdaki loglarda kayıtlı zaten. Tek tek arayıp bununla vakit kaybetmek istemiyorum. Ayrıca arkadaşın b*tihost adlı hostingde bulunduğum makineye ddos atmaya çalıştığı ve bunu b*tihost yönetimine illetiğimide bildirmek istiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 172181
Bende ddos olmaz canım :) senin sunucuna vuran çok güvendiğin cem. ayrıca game55'de ben değilim :) iftiralarınız hoşuma gitti doğrusu :D

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OP SkyBlock eklendi!

Berex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, sunucuda hiçbirşekilde oynamanızı önermem.

Kurucusunun zaten ismini tüm türkiye bilir. açtığı sunucular maximum 1 ay açık kalır. olan sizin emeğinize olur

Artı olarak bu kişi benim ne yazık ki eski ortağım ve dolandırıcı birisi (350TL mi dolandırdı)

Ha konuşmasıda şu şekilde
Emeğe önem vermediği. adana delete çekerim demesiyle belli oluyor :)

Uzun lafın kısası, bu dolandırıcıya inanmayın. emekleriniz boşa gitmesin.
Dediğim gibi. sunucu 1 ay açık kaldı ve kapandı. para yatıranlara yazık oldu doğrusu. böyle dolandırıcı insanların piyasadan silinmesi lazım.

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğim gibi. sunucu 1 ay açık kaldı ve kapandı. para yatıranlara yazık oldu doğrusu. böyle dolandırıcı insanların piyasadan silinmesi lazım.
Yazık sana boş insan. Sunucu kapandı diyecek kadar alçalmışsın dolandırıcı herif. Sen önce chroke ile govizyon arasında yaptığın dolandırıcılığı anlat. Ayrıca sunucu falan kapanmadı her sunucuda yapıldığı gibi bakım yapılıyor siz gibi küçük insanları kudurtmaya devam edeceğiz merak etmeyin :) Harbi ya senin açtığın AuraMC noldu 3 gün açık kaldı kapandı alıntı sunucu en son fakeplayer ile sunucuna bot basıyordun noldu yemedimi :D Sen yürü git azureden beleş sunucu aç tam sana göre işler :D

Son düzenleme:

Berex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yazık sana boş insan. Sunucu kapandı diyecek kadar alçalmışsın dolandırıcı herif. Sen önce chroke ile govizyon arasında yaptığın dolandırıcılığı anlat. Ayrıca sunucu falan kapanmadı her sunucuda yapıldığı gibi bakım yapılıyor siz gibi küçük insanları kudurtmaya devam edeceğiz merak etmeyin :) Harbi ya senin açtığın AuraMC noldu 3 gün açık kaldı kapandı alıntı sunucu en son fakeplayer ile sunucuna bot basıyordun noldu yemedimi :D Sen yürü git azureden beleş sunucu aç tam sana göre işler :D
DOLANDIRICI SİZSİNİZ 10 KİŞİYE CVİP SATIP SUNUCU KAPATAN PARA DÜŞMANI. BENİMDE 350TL Mİ ÇALDINIZ HATIRLATIRIM HAA AZURE OLAYINA GELİRSEK ÇOĞU TÜRK HOSTUNDAN DAHA İYİ PERFORMANS VERİYOR CHROKE GİBİ BİR HOSTTAN TEHDİT YEDİĞİM İÇİN AZUREYE GEÇTİM 8 GB TÜRKİYE LOKASYON MAKİNAM HAYLA VAR. AURAMC UOP OLARAK AÇILACAK VE BENDE O ESNADA OYUNCULAR SIKILMASIN DİYE HARD SUNUCUYU AÇTIM. PAKETİMEDE ALINTI DİYEMEZSİN. 0 DAN YAPTIM BUNU KISKANIYORSUN.

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu tüm çekemeyenlere rağmen hizmete devam ediyor!

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

mercanmert003

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza giriş yapmayı deniyorum motd falan çıkıyor ama giriş yapılıyor kısmında takılıyor acaba sunucu bakımda falan mı? yada iletişim adresinizi bana verebilimisiniz hiçbir şekilde giriş yapamıyorum 1.8 1.16 ve 1.12.2 yi denedim giremedim

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuza giriş yapmayı deniyorum motd falan çıkıyor ama giriş yapılıyor kısmında takılıyor acaba sunucu bakımda falan mı? yada iletişim adresinizi bana verebilimisiniz hiçbir şekilde giriş yapamıyorum 1.8 1.16 ve 1.12.2 yi denedim giremedim
Bakımdaydı şu an girebilirsiniz.