Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki bir bugu söyleyeyim :3
Oy verme olayı olurken oy vermiş kişi o lobiden çıksa bile oyu kalıyor, 24 6 7 falandı haritalardaki oylar da :(

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayırlı uğurlu olsun gayet kaliteli baya serveri sollucak öyle gözüküyor sonuna kadar sizinleyim.

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Craftoloji gibi uğraşılmış belli. Güzel bir sunucu.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Icraat Bunlarmi Peki ? Bende Gidip Youtuber Ile Anlaşsam Videolarimi Cekse Kısa Süre Icinde Benimde bu kadar olur :)
Bu Arada Kalitenize Hayranim .

En azından sunucuda: "*** kıbrıslı *****" gibi ırkçılık yapılmıyor. Espiri amaçlı yazılan özellikleride kaldıramıyorsan(ki sunucunda küfür etmeyen yetkili yoktu) sunucuya girmezsin @CmJustice @Fujia

Son düzenleme:

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Mükemmel. Hubu hive mc gibi büyük ve renkli yaparsanız hoş olur gibi.

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En azından sunucuda: "*** kıbrıslı *****" gibi ırkçılık yapılmıyor. Espiri amaçlı yazılan özellikleride kaldıramıyorsan(ki sunucunda küfür etmeyen yetkili yoktu) sunucuya girmezsin @CmJustice @Fujia

şu an burda benim sunucumumu konuşuyoruz ? onla benim aramda olan birşeye forum sahibi bile karışamaz sen kimsin ?

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an burda benim sunucumumu konuşuyoruz ? onla benim aramda olan birşeye forum sahibi bile karışamaz sen kimsin ?
Onla kelimesinde ki "onla" kim?
Ben sadece yorumumda eleştiren biriyim.Yarası olan gocunur diyip gidiyorum.Beni sunucudaki parkurun orada görebilirsin.
Ek olarak: O isimler kişiye değil(yani oyunculara hakaret etmiyor).Genel espiri anlamında.Aklın fesat ise ben ne diyeyim ki

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onla kelimesinde ki "onla" kim?
Ben sadece yorumumda eleştiren biriyim.Yarası olan gocunur diyip gidiyorum.Beni sunucudaki parkurun orada görebilirsin.
Ek olarak: O isimler kişiye değil(yani oyunculara hakaret etmiyor).Genel espiri anlamında.Aklın fesat ise ben ne diyeyim ki

Server Sahibi .

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Sunucu gayet hoş o küfür olayı hoş olmamış, sunucuyu ileride büyüteceğiniz zaman sıkıntı yapabilir ^^ Girdim biraz gezindim pluginlerden falan anlamıyorum çünkü. Haritası da gayet hoş :) Başarılar