Craftrise Dolandırıcılığı

Huseyin6851

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben Hüseyin, oyundaki isimim ile HuseyinFTW bundan yaklaşık 1 sene önce Craftrise sunucusuna 150 TL yüklemiştim ilk 1 ay bir sorun yoktu fakat bir gün sabah hesabıma giremedim bağışladığım para sıfırlanmış oyundaki statlarım görünmüyordu o zaman skywarsda 3. olmuştum e-posta hesabımı doğru yazsamda yanlış olarak görünüyordu gereğinin yapılmasını istiyorum.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her ay puanlar 0 lanıyor bide kanıt atman lazım

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
@Huseyin6851, Merhabalar.

Öncelikle, bu foruma bu konuyu açmanız sizin açınızdan bir olumlu sonuç doğurmayacaktır.

Kocaman bir destek sistemi ekibimiz var, bu destek ekibimiz işleriyle gece gündüz uğraşırken "CraftRise beni dolandırdı" gibi saçma konularla buralarda bizi yoruyorsunuz.

Evet, hesabınızın hakkını aramak 1 YIL SONRA AKLINIZA GELDİ GALİBA?

"HuseyinFTW" adlı hesabın son giriş tarihi: "21 Ekim 2016"

Öncelikle, şunda bir duralım:
- Durumdan anlaşıldığı kadar, hesabınızın şifresini değiştirirken unutmuşsunuz, sonra hesabınız 180 günlük süreye tabii olmuş ve bazı bilgileriniz silinmiş. Kayıt olurken bunlar net bir biçimde söylenmektedir. CraftRise ağına kayıt olurken, bu sorumlukları her türlü şart ve durum hakkında kabul etmiş oluyorsunuz.

Eğer, yasal olarak hakkınızı aramak istiyorsanız bu konularla ilgilenen mercilerle lütfen iletişime geçin. Çünkü, bu konuyu böyle hakaret amaçlı açmanız durumunda size yardımcı olamayacağız.

Gelelim şu "KAYITLARIM SİLİNDİ ADMİNN" konusuna:
- CraftRise ağı, her zaman olduğu gibi altyapı çalışmaları yapmakta zorunludur.
- Hesabınızın yükleme geçmişi veritabanlarında kayıtlı olarak tutulmaktadır. 2016 Yılında büyük bir altyapı güncellemesi yapılmıştı, bu güncellemede eski ödeme kayıtları yedek bir hafızaya alınmıştı. Hâlâ, orada saklanmaktadır.

Diğer konu; "Staslarım sıfırlanmış ADMİNNN":
- CraftRise oyun istatistikleri her otuz günde sıfırlanmaktadır. Amacımız, yeni gelen oyunculara avantaj sağlamak ve en iyilere ödül vermektir. Evet, senin herkesden farkın yok, seninkide sıfırlandı.

Hesabınızın şifresini eğer unuttuysanız, "Şifremi unuttum" sistemi size yardımcı olacaktır. Eğer rastgele bir e-posta yazdıysanız ki, öyle gözüküyor. Bir 10 Yıl daha hesabınıza giremeyeceksiniz.

Huseyin6851

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle 1 Yıl önce olmuş bir olayı şimdi açıklamak evet mantıklı değil bu konuda haklısın ancak e-posta adımı doğru girmeme rağmen yanlış olarak göstermesine kafam takıldı eğer burada benim suçum varsa kusura bakmayın.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
180 gün (6 ay) boyunca girilmeyen hesaplar sistem tarafından otomatik olarak silinir.