craftrisegercekleri

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar gece saatlerinde CraftRise birden bire 5126 kişiye ulaştı. Yenile yaparak tekrar kontrol ettim ama ne hikmetse 1326 ya düştü. Sanırım FakePlayers kullanıyorlar. Oyuna girip /fake komutunu denediğimde yetki yok çıktı. Böyle bir sunucudan bunu beklemezdim.

133755

Tamam SonOyuncu ile yarışıyorsunuz ama neden FakePlayers kullanma gereği duydunuz anlamıyorum. Zaten SonOyuncu öne geçmeye başladığında ne hikmetse 100 kişi birden artıyor sunucunuz. Yaptığınız ayıp.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar gece saatlerinde CraftRise birden bire 5126 kişiye ulaştı. Yenile yaparak tekrar kontrol ettim ama ne hikmetse 1326 ya düştü. Sanırım FakePlayers kullanıyorlar. Oyuna girip /fake komutunu denediğimde yetki yok çıktı. Böyle bir sunucudan bunu beklemezdim.

Ekli dosyayı görüntüle 133755

Tamam SonOyuncu ile yarışıyorsunuz ama neden FakePlayers kullanma gereği duydunuz anlamıyorum. Zaten SonOyuncu öne geçmeye başladığında ne hikmetse 100 kişi birden artıyor sunucunuz. Yaptığınız ayıp.
Bot yemiş olamazlarmı? Zaten 2k çeken sunucu, niye fakeplayer atsın ki.
ayrıca -/fake yazdığında gelen ssi atsaydın o zaman başlık gerçekten bomba gibi olurdu. Ama bence yanlışın var .

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Video anlamında dedim ss yazmam yanlış oldu. Sonuçta girip -/help yazsanda bu komut için izniniz yok diyebilir.
dediğim gibi ispatlaman lazım başlık açtığında, a yada b sunucusu içinde bu böyledir. Belkide fake player dahi olabilir ama dediğim gibi botta olabilir, Crise tanımam etmem ama bu tür şikayet başlıklarını açarken çok ikna edici deliller koyun ki koltuk sallansın ^^

BayMutlu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Neyse.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
/fake komutu yazdığında böyle bir mesajın çıkması, sahte oyuncu göstergesi kullanıyorlar anlamına gelmiyor.
O komut sandığından farklı milyonlarca işlevi olabilir.
Benim öyle bir pluginim var /fake komutu ile oyunculara çeşitli ilizyonlar gösterebiliyor, kısaca oyunculara aslında olmayan şeyler gösteriyor.
Sen de v7 paketi kullanan herhangi bir sunucuya girip /fake komutu yazarsan bunun gibi bir mesaj gösterecek.
Bu o sunucunun sahte oyuncular kullandığı anlamına mı geliyor?

Ve ayrıca, traji-komik bir şekilde, FakePlayers eklentisinde /fake komutu zaten yok.

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
sence craftrise 4kb lık bi eklentiyi spigottan indiricek seviyede mi? tabi ki hayır bunu kanıtlaman çok zor, sırf fake pluginin /fake komutu var diye bunu kanıt olarak sunman saçma.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yalnız bir sunucuyu kötülemek için de hesap açma çabasına girmene ayrı respect hee.

craftrisegercekleri

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnanmayanlar ilk okulu bitirmişse girip sunucudaki oyuncu sayılarını tek tek toplar. 600 küsür açık nereden çıkıyor?
@aynkarşim

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Disguise pluginlerinde /fake komutu var. Craftrise gibi bir sunucuda youtuber sayısı oldukça fazla. Muhtemelen o komut disguise pluginiyle alakalıdır.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Bot yemiş olamazlarmı? Zaten 2k çeken sunucu, niye fakeplayer atsın ki.
ayrıca -/fake yazdığında gelen ssi atsaydın o zaman başlık gerçekten bomba gibi olurdu. Ama bence yanlışın var .
Yıl 2019 BOT diye bir şey kalmadığını tekrar hatırlatır ve sadece site üzerinde kayıtlı kişilerin sunucuya girebileceğini bilmeni isterim. Ha dersen farklı clientlar ile oyuncuların isimlerini erken saatlerde toplayıp gece saatlerinde giriş yapmalarını sağladım(ki senin aklına böyle bir şeyin geleceğini sanmıyorum) o zaman dediğin olabilir.
İnanmayanlar ilk okulu bitirmişse girip sunucudaki oyuncu sayılarını tek tek toplar. 600 küsür açık nereden çıkıyor?
@aynkarşim
Sadece oyunları saymak yetmiyor bu durumda aklını kullanıp lobide bulunan oyuncuları da sayman gerek.
sence craftrise 4kb lık bi eklentiyi spigottan indiricek seviyede mi? tabi ki hayır bunu kanıtlaman çok zor, sırf fake pluginin /fake komutu var diye bunu kanıt olarak sunman saçma.
Eklentinin boyutu küçüldüğü zaman değeri de mi azalıyor anlamadım 4KB boyuta sahip bir eklenti neden kullanılmasın?

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eklentinin boyutu küçüldüğü zaman değeri de mi azalıyor anlamadım 4KB boyuta sahip bir eklenti neden kullanılmasın?
onu indirip kuracaklarına kendi eklentilerini yazarlar anlamında söyledim, ayrıca böyle boş bir iş için de zaman harcıyacaklarını düşünmüyorum

craftrisegercekleri

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@BlondeCow lobileride saymıştım yazdığım cevapta. Ayrıca sayılmasa bile lobilerin toplam kapasitesi 600 yoktur.
Hala kontrol edebilirsiniz sunucuyu 600 küsür olan açık giderek azalıyor. SonOyuncu ne zaman öne geçse CraftRise 20-30 artıyor. Bot olmadığı bariz şekilde ortada. CraftRise yetkililerinden cevap bekliyoruz.