W

Wakkup

Ziyaretçi
kesin kanitin yok elinde, bu yaptigin shop ilede spelayin (cr yardimcisi) yaptigi gibi cok basit bi sekilde yapilabilir. yok onu saydim yok bunu saydim kimse yemez bunlari. kesin kanitla gel inanalim.

Spelay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kesin kanitin yok elinde, bu yaptigin shop ilede spelayin (cr yardimcisi) yaptigi gibi cok basit bi sekilde yapilabilir. yok onu saydim yok bunu saydim kimse yemez bunlari. kesin kanitla gel inanalim.

Ne diyorsun ya! “Adobe”un “Photoshop” plug-in’ini kullanıyorum.

beeboy07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu yapay oyuncu şeysi gerçekten yapılabiliyor. Üzgünüm, Java ile gerçek oyuncudan farksız botlar bile tasarlanabilir. Fakat CraftRise'ın kullanacağını sanmam. Ben en son baktığımda 3600 idi, 5000 olması imkansız. 5000 gösterseler bile 3600'ün rekor olduğunu biliyoruz (Online sayısı çok önemliymiş gibi konuşuluyor :/).

boomshine5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar daha önemli bir durum var. Ülkemizin kanunlarına göre korsan yazılım dağıtımı yasak. Ama Craftrise'ın internet sitesinde Korsan Minecraft Launcher indirme linki var???

aynkarşim

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar daha önemli bir durum var. Ülkemizin kanunlarına göre korsan yazılım dağıtımı yasak. Ama Craftrise'ın internet sitesinde Korsan Minecraft Launcher indirme linki var???
oo napalım mahkemeye mi verelim adamları ne dersin nasıl indiririz biz bu craftrise ı çok kıskanıyorum biliyon mu ben yapamıyorum böyle sunucu kimsenin böyle sunucusu olmasın hemen mahkemeye vericem suç duyurusunda bulunucam

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Kimsenin başarısını kıskanmayın.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Şu yapay oyuncu şeysi gerçekten yapılabiliyor. Üzgünüm, Java ile gerçek oyuncudan farksız botlar bile tasarlanabilir. Fakat CraftRise'ın kullanacağını sanmam. Ben en son baktığımda 3600 idi, 5000 olması imkansız. 5000 gösterseler bile 3600'ün rekor olduğunu biliyoruz (Online sayısı çok önemliymiş gibi konuşuluyor :/).

Kendim ss aldığımda 1.5 sene önce 4.000 civarı bir online vardı. Yetkili olduğum dönemde de konuşmalarımızda FakePlayers'ın F'si geçmedi. Böyle bir şey olduğunu hiç sanmıyorum.

astsubaykurt35

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
öncelikle kardeşim bungeecord sunucuda fake players eklentileri çalışmıyor.

Konu kapanabilir.

ss attığın şey ise tamamen yalan bir eklenti bu eklentinin yalan ve dolandırıcılık amaçlı olduğuna dair bir sürü video bulabilirsin youtubede zaten.

Konu kapanabilir

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
öncelikle kardeşim bungeecord sunucuda fake players eklentileri çalışmıyor.

Konu kapanabilir.

ss attığın şey ise tamamen yalan bir eklenti bu eklentinin yalan ve dolandırıcılık amaçlı olduğuna dair bir sürü video bulabilirsin youtubede zaten.

Konu kapanabilir

Neden çalışmasın ? Gayet güzel çalışıyor. Bence sen denemişsin ve becerememişsin.