CraftRise Hatası Ve Dolandırıcılığı

bahattindurmaz3

Zombi Katili
Mesajlar
181
Puanları
600
Merhabalar herkese, CraftRisenin kendı tarafından yaptıgı hata dolayısıyla skyblock sunucusunda 6 golem spawner(değeri 6*25=150TL) çalındı şimdi size olayı anlatayım.
CraftRise sunucuda küfürleri engellemek için bir sistem yapmaış fakat buna komutlarıda dahil etmiş.Adaya bir oyuncu gelmek istedi kullanıcı adıda Exp*****.
Oyuncuyu adaya alırken /is invite expp yazarak alınıyordu bende adaya aldım. Adaya girer girmez golem spleri çaldı 12 taneden 6 tanesini aldı diğerlerini kurtardım fakat 6 golem sp gitti ve adadakı heryere zarar verdi ve sonunda kendı cıktı.Adama zarar verirken /is kick exp***** yazdıgımda yasaklı kelime içerdiği için komutu algılamıyordu bende /is kick expp yazdım fakat oyuncu adada yok diyordu yanı tam kullanıcı adını istiyordu oda yazılmıyordu bu sadece benim başıma gelmedi.
Ben siteye destek açtım desteklerime cevap vermeden kapatıldı.2 tane desteğimede aynısıldı yapıldı ve diğer açtığım destekler siliniyordu direkt.
Bu suçu hem kabul ediyorlar hemde hatayı düzeltmiyorlar herkesin bilgisi olsun istedim bu şekilde ilgisiz bir sunucuda oynamak sizin içinde kötü olur.
 

efekec55

Zombi Katili
Mesajlar
151
Puanları
780
Güvenmediğin kimseyi adana alma golemlerinin çalınması craftrisenin sebebi değildir
 

İzuna

Zombi Katili
Mesajlar
223
Puanları
850
Ruh Hali
Bizzat görev aldığım için o sunucuda sana şunu açıklayayım ;

Dolandırıcılık sadece şu şekilde ban yiyor, sen ona bir şey veriyorsan, anlaşmanıza göre karşındaki kişi sana alacağın şeyi vermiyor ve kaçıyorsa bunu videoya alıp banlatabilirsin.

Onun haricinde adaya aldığınız üyeler vs. sunucu yönetimini uzaktan veya yakından ilgilendirmemektedir.