CraftRise YouTuber Tagı için minimum kaç abone gerekiyor?

SpeddyAredas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selam, başlıktan da anlamışsınızdır
CraftRise YouTuber Tagı için minimum kaç abone gerekiyor?

emirggts

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba;
CraftRise Youtuber İçin Gerekli Şartlar,
  • Aktif bir şekilde youtube kanalında içerik üretiyor olman gerekiyor.
  • 10.000 aboneye sahip olman gerekiyor.
  • 10.000 abonenin yanında attığın her bir videonun da ortalama 3.000 görüntülenme ve üstüne sahip olması gerekiyor.
  • Küfürsüz ve saygılı videolar yayınlıyor olman gerekiyor.
  • Videolarında samimi ve kendinden emin bir şekilde hareket ettiğinden emin olman gerekiyor.
  • Hesabında sohbet geçmişiniz ve profilinde daha önce engel veya susturma olmaması gerekiyor.
  • Daha önce CraftRise sunucularıyla herhangi bir sorun yaşamamış olman gerekiyor, bu sicilinde gözükür ve direkt olarak reddedilirsin.
Craft Rise Youtuber Politikalarını Görmek İstiyorsa BANA Tıkla...

İyi Forumlar.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba;
CraftRise Youtuber İçin Gerekli Şartlar,
  • Aktif bir şekilde youtube kanalında içerik üretiyor olman gerekiyor.
  • 10.000 aboneye sahip olman gerekiyor.
  • 10.000 abonenin yanında attığın her bir videonun da ortalama 3.000 görüntülenme ve üstüne sahip olması gerekiyor.
  • Küfürsüz ve saygılı videolar yayınlıyor olman gerekiyor.
  • Videolarında samimi ve kendinden emin bir şekilde hareket ettiğinden emin olman gerekiyor.
  • Hesabında sohbet geçmişiniz ve profilinde daha önce engel veya susturma olmaması gerekiyor.
  • Daha önce CraftRise sunucularıyla herhangi bir sorun yaşamamış olman gerekiyor, bu sicilinde gözükür ve direkt olarak reddedilirsin.
Craft Rise Youtuber Politikalarını Görmek İstiyorsa BANA Tıkla...

İyi Forumlar.
Ek olarak diğer içerik üreticileri gibi birbirinizden çalmanız gerek, youtuber tagıyla her yere gidip hava atmanız gerek, bu kuralların yarısına uymayıp ben uyuyorum sanane demen gerek ve kesinlikle doğru içerik yapmaman her zaman clickbait içerik yapman gerek. Ha doğru ya, bunları zaten dememe bile gerek yok tagı olanların kanalına bakınca her şey açık ve net anlaşılıyor. Vakit kaybı fakat evet üstteki bilgiler doğru. Eğer istiyorsan daha da çabala ve Hypixel gibi yerlerde al fakat abone baremi daha fazla onlarda.

Vulpix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ek olarak diğer içerik üreticileri gibi birbirinizden çalmanız gerek, youtuber tagıyla her yere gidip hava atmanız gerek, bu kuralların yarısına uymayıp ben uyuyorum sanane demen gerek ve kesinlikle doğru içerik yapmaman her zaman clickbait içerik yapman gerek. Ha doğru ya, bunları zaten dememe bile gerek yok tagı olanların kanalına bakınca her şey açık ve net anlaşılıyor. Vakit kaybı fakat evet üstteki bilgiler doğru. Eğer istiyorsan daha da çabala ve Hypixel gibi yerlerde al fakat abone baremi daha fazla onlarda.
Evet, haklısın.