Yardım Crash hatası

MutluuTkr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sürekli olarak crash yiyorum altta hata sslerini paylaştım bakıp biliyosanız yardım edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    199.3 KB · Görüntüleme: 178
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    17.6 KB · Görüntüleme: 157

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Tipik bir sıkıntı, her oyuncunun başına gelebilir; pratik olan tek bir çözümü var, o da ekran kartını güncellemek.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Yukarıda da belirtildiği üzere ekran kartı sürücünüzü güncellemeniz gerek, bunun için her ne kadar önermesem de Driver Booster tarzı programları kullanabilirsiniz, eğer ekran kartı modelinizi, işletim sistemi sürümünüzü ve bit modelinizi (32-bit veya 64-bit) atar iseniz biz sizin için sürücü indirme linki atabiliriz fakat o tip programlar her ne kadar adware içerse de düzgün kullanımında tüm sürücüleri güncelleyeceği için daha pratik, kolay bir çözüm olacaktır ve sadece ekran kartı değil tüm sürücüler güncellendiği için muhtemelen bir daha bu tür hatalarla karşılaşmayacaksınız.

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yukarıda da belirtildiği üzere ekran kartı sürücünüzü güncellemeniz gerek, bunun için her ne kadar önermesem de Driver Booster tarzı programları kullanabilirsiniz, eğer ekran kartı modelinizi, işletim sistemi sürümünüzü ve bit modelinizi (32-bit veya 64-bit) atar iseniz biz sizin için sürücü indirme linki atabiliriz fakat o tip programlar her ne kadar adware içerse de düzgün kullanımında tüm sürücüleri güncelleyeceği için daha pratik, kolay bir çözüm olacaktır ve sadece ekran kartı değil tüm sürücüler güncellendiği için muhtemelen bir daha bu tür hatalarla karşılaşmayacaksınız.
Buna ek olarak adware ise, reklam virüsüdür. Şu önünüze çıkan rastgele reklamlar, tarayıcınıza eklenen garip arama motorları gibi basit ama bezdirici bir dalgadır kendisi.

MutluuTkr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşletim sistemi: windows 7 ultimate 64 bit
ekran kartı: NVIDIA Geforce 7300SE/7200GS

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
İşletim sistemi: windows 7 ultimate 64 bit
ekran kartı: NVIDIA Geforce 7300SE/7200GS

Merhabalar buradan indirme yapabilirsiniz
Grafik Sürücüsü - GeForce 309.08 Driver | NVIDIA

NVIDIA GeForce 7300SE / 7200GS ve diğer 7 Series ürünleri için Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit ve Windows Vista 64-bit destekleyen ve 24 Şubat 2015'de yayınlanan son sertifikalı WHQL sürücüsünu yukarıdaki linkten edinebilir ve kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

MutluuTkr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0