creation.batihost.net > Emek Skyblock - [1.8-14.2] - Sıfırlanma: (2.07.2019 22:00) - /çiftlik, (/rebith sistemi Yakında)

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Bu mesaj konu güncellendikten sonra eklenmiştir.
Eski konuya geçmeden önce böyle bir konuşma yapma gereğinde bulundum. Sunucumuzu (2.07.2019 22:00) tarihinde sıfırladık.Çoğu oyuncumuzun oyunu bırakacağını düşündüm ama aksine online sayımız daha da arttı çünkü yeni sistemler getirdik ve marketi tamamen güncelledik.Oyuncularımızın fikirlerini kendi aralarında oylama yaptırdık. En çok beğeni alanları uyguladık. 1.0 yamasında yani sıfırlanmadan önce oyuncularımız 2 haftada 15k ada leveline ulaştı. Bunun önüne geçmek adına çoğu şeyi değiştirdik. Daha uzun süreli bir eğlence yaşayacaksınız. İyi oyunlar dilerim. (Not: Konu tekrar rebirth sistemi geldiğinde güncellenecektir.)

Merhabalar,

CS6 kullanmayı bilmiyorum. Bunun üzerine böyle bir konu açmaya karar verdim kimine göre sade bir konu tasarımı kime göre CS6 kullananlardan daha açıklayıcı bir konu tasarımı. Bu size kalmış ben bunu tercih ettim. Çektiğim videoları düzenleyip renderladım. Boyutunu küçültüp GIF haline getirdim. Sizlere daha ilgi çekici gelebileceğini düşündüm.

Direkt dalıyorum abi! Bismillah

Benim Hakkımda:

İsmim Arda, 17 yaşındayım 5 senedir sunucu işleriyle uğraşıyorum. Pek yol katettiğimi söyleyemem. Sınavlar, okul varken sunucu yürütmek baya bi' zor bunu anladım. Bu yüzden tatilde geliyor hazır tekrar şansımı deneyeyim dedim. Hazır plugin paketi olmayıp tek tek plugin indirme sitelerinden sadece gerekli olan pluginleri indirdim, onları Türkçeleştirdim. En sonunda sunucumuz açtım.

Sunucuya İlk Girdiğinizde:
Mümkünse /bilgi paneline göz atın çünkü orada öğrenecekleriniz burada öğreneceklerinizden daha önemli.
Daha sonra /is yazarak oynamak istediğiniz ada türünü seçebilirsiniz.

bloklevelleri.png
indirim.png

/sat: Elinize aldığınız eşyayı satar.
/hepsinisat: Envanterinizde bulunan, satılabilen bütün eşyaları satar.
/vote: Sunucumuzu oylayabilir bizden ödüller kazanabilirsiniz:
/bloklevelleri: Adanızda kullandığınız tüm bloklar hakkında bilgi verir.
/puanbak: Elinize aldığınız bir bloğun puanını size söyler.Detaylı bilgi için /bloklevelleri komutunu kullanın.

kasalar.png

Ada Listesi:
2 adet ada türü var biri Klasik Ada diğeri ise Kolay Ada.
Kullanabileceğiniz Komutlar:
/bilgi:
Burada anlatacaklarımın özeti burada :)
/flymenu: Bu menüden 300k oyun parası karşılığında yarım saatlik FLY satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar sürenizin kaldığınıda aynı menüden bakabilirsiniz.
/biletler: Sunucumuz bunun üzerine kurulu. Fornite, PUBG oynayanlar bilir hatta şu an LOL oyununa da geldi, aşama atlayarak hediye kazanıyorsunuz.
/kit: Klasik her sunucuda olan kit menüsü sahip olduğunuz aşamanın kitini alabilirsiniz.
/ap: Kırdığınız blokların direkt envantere gelmesini sağlayan bir pluginin menüsünü açar.
/is: Ada komutlarını kullanabilirsiniz.
isbilgi.png
/sat: Elinize aldığınız eşyayı satar.
/hepsinisat: Envanterinizde bulunan, satılabilen bütün eşyaları satar.
/vote: Sunucumuzu oylayabilir bizden ödüller kazanabilirsiniz:

Biletler hakkında küçük bir bilgi daha:
Ücretsiz ve Premium olmak üzere 2 biletimiz var.

Kitlerimiz:
gk.png
pgercekkit.gif

hosting.png

Biraz da marketten söz edeyim:

Marketimiz biraz tufaf, şimdi diyeceksiniz ne demek o. Açıkçası bende bilmiyorum neden tuhaf dediğimi her neyse konumuza dönelim.

Kaktüsün 1 tanesi 100 TL ye satın alınıyor. Satımı ise 8 TL.
Tuhaf olan kısma gelirsek Havucun, patatesin, buğdayın, karpuzun fiyatları 1 tanesi marketimizde 10 TL den satılıyor. Satın alımı ise yaklaşık 150 TL civarı. Demek istediğim bizim alıştığımız şey daha doğrusu tüm sunucuların bize alıştırdığı şey kaktüs farmı yap ve ömrün boyunca o kaktüs farmını büyült. Skyblock bundan ibaret değil. Diğer sistemlerde kullanılsın diye böyle bir şey yaptım inşallah beni anlıyorsunuzdur bu sunucuyu ciddi Skyblock severlerin dolduracağına inanıyorum.

Marketin tarım katagorisi:

Son olarak bir kaç resme daha bakalım:
ada.png

ench.png

indirim.png

kasaalani.png

market.png

meydan.png

spawn.png

- Lokasyon: Türkiye
- Sürüm: 1.8 - 1.14.2

IP Adresi: creation.batihost.net

İnşallah konu tasarımını beğenmişsinizdir elimden gelen bu kadar :D Sağlıcakla kalın.

Ekli dosyalar

• 2.sezonyenilikleri,.png
    2.sezonyenilikleri,.png
    20.6 KB · Görüntüleme: 411
  • pkit.gif
    pkit.gif
    1.8 MB · Görüntüleme: 403
Son düzenleme:

IlovePonny

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emek bir skyblock görmeyeli uzun zaman olmuştu. Eklentileri beğendim ve sunucunuzda oynadım marketi kesinlikle emeğe doğru orantılı. Hızlı gelişme yok. Yavaş yavaş zevk ala ala ilerliyorsunuz. /c deki görevler ise ayrı bi zor gereksiz görevler kaldırılmış. Konu tasarımına gelirsek.
Adam sunucunda oynamaya gelicek alakasız 2 resim koyarak neyi amaçlıyorsun anlamadım.
Sözü, renkli tasarımlar oyuncunun ilgisini çeker.

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Emek bir skyblock görmeyeli uzun zaman olmuştu. Eklentileri beğendim ve sunucunuzda oynadım marketi kesinlikle emeğe doğru orantılı. Hızlı gelişme yok. Yavaş yavaş zevk ala ala ilerliyorsunuz. /c deki görevler ise ayrı bi zor gereksiz görevler kaldırılmış. Konu tasarımına gelirsek.
Sözü, renkli tasarımlar oyuncunun ilgisini çeker.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Ozbey1907

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Girdiğim En iyi Emek Serverlerden Market Fiyatları Oyuncuyu Oyunda Tutmaya Yetiyor Kurucunun İletişimi Gayet İyi bir sorununuz olduğunda yardımcı oluyor serverin daha 2 günlük olması ve buna rağmen online sayısının +15 olması çok iyi gelişecek bir server

Berke_VEVO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emek server olaması güzel bu zamanlarda emek serverların sayısı az başarılar dilerim.
Ve discord linkinizi alabilir miyim ?

Son düzenleme:

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Girdiğim En iyi Emek Serverlerden Market Fiyatları Oyuncuyu Oyunda Tutmaya Yetiyor Kurucunun İletişimi Gayet İyi bir sorununuz olduğunda yardımcı oluyor serverin daha 2 günlük olması ve buna rağmen online sayısının +15 olması çok iyi gelişecek bir server
Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucumuza yeni eklenen komutlar:

/sat ve /pazar komutları eklendi.

honest

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
OYNUCAKSAN EMEK OYNUCAKSIN NE GÜZEL SERVER YAPMIŞLAR