[TR] SancaK JailBreak

emrecrkc

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP > 95.173.175.101
Sunucu Giriş Limiti > 22
(Başlangıç olarak limiti bu şekilde uygun gördük, sunucu kitlesi arttıkça bu limit arttırılacak.)

Merhaba sevgili gamer.com.tr ve csgo kullanıcıları;

Sizlere CSGO Sunucumuzu tanıtıcağım.

Sunucumuz jailbreak ağırlıklı olup şuanda aktif olan bir yönetim ekibine sahiptir.
Yönetim ekibi olarak jailbreak deneyimimiz vardır. Bu yüzden kurallar ve sistemler jailbreak kurallarımıza göre düzenlenmiştir. İleriye yönelik sunucuda ki eklentiler, oyuncu modelleri ve kurallar gibi ayrıntılar güncellenebilir.

DISCORD
Steam Grubumuz
Sunucuya direkt olarak bağlanmak için url kısmına "steam://connect/95.173.175.101:27015" yazınız.

Ekibimiz;

KURUCU
EmreBLK (Yaş: 21)

Yönetim Başkanı
Belirlenecek

Yönetim

synqaa
Brainn

Komutçu Sorumlusu
Komutçu sorumlusu alınan komutçulardan yönetim tarafından 2-3 kişi aday gösterilerek oylama ile seçilicektir.

Slot Sorumlusu
Slot sorumlusu yönetim tarafından sunucuda oynayan üye ve yetkililer arasından aday gösterilerek oylama ile seçilicektir.

Yönetim ekibi bu şekildedir, yönetim ekibine katılan/çıkan olduğunda güncellenir.

Yetkili alımı bilgisi > Şuanda komutçu ve slot alımı mevcuttur, komutçuluk 16 yaş ve üzeri kişilerden seçilir.

Sunucumuzda şuanda komutçu ve slot sistemi mevcuttur;

KOMUTÇULUK
Komutçu

Deneyimli Komutçu
Usta Komutçu

SLOTLUK
Sancak 1
Sancak 2
Sancak 3
Sancak 4
Sancak 5
Master Sancak

Sunucumuzda kullanabiliceğiniz bazı komutlar >
!dc !knife !ws !eldiven !market !kredi !rulet !grup !yetki !ip

Sunucu kitlesi arttıkça skin, yetki, kredi ve steam cüzdan bakiyesi, oyunu gibi ödüllü etkinlikler yapılacak.

Konu en son 27.05.2021 tarihinde güncellendi.

Son düzenleme: