Crew Dragon eve döndü!

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hindistan Gibi bir ülkenin bile Uzay ajansı var ve uzaya bir araç gönderdiler [her ne kadar başarısız olsada denediler]
Biz hala Amerika bizi kıskanıyor diyip kendimizi kandırıyoruz.
Diğer bir yandan Buna sevinmemiz gerekir insanlık İçin büyük bi adım :)
Canlı yayını izlerken sonunda ben de duygulanmıştım. Araç indiği sırada bağlantı koptu, görevin başındaki adamın gözyaşlarını tutaması da baya dramatikti.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu olayı NASA açıklamadı zaten, belli ki hiç araştırmamışsın. Bu olayı söyleyen kişi, dört kez ISS'e gidip gelmiş bir kadın astronot.

Gerçekten araştırmadım fakat olayı sen ifade ettiğin için bilgini referans aldım. Yanlış bilgi vereceğini düşünmüyorum zaten ben biraz yanlış anlamışım fakat sonuçta işin ucu yine aynı yere çıkıyor.

apoG

play.ReoCraft.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelişmek adım adım olacak bir şeydir. Yakın zamana kadar istanbulda içecek su yoktu. Leğenler, taslar ne varsa temiz su için dolduruluyordu çünkü normal zamanda su bulamıyordunuz. Ülke bu durumdan şimdiki haline geldiği için mutluyum. Daha iyi olur muydu? Olurdu. Kötü mü oldu. Hayır, eskiye kıyasla çok daha iyi durumdayız.

Zaten Ben Ülkemize bir şey demedim Roket fırlatınca laf atan Amerika Bizi kıkanıyor diyen İnsanlara Gönderme Yaptım Birde türkiyenin ekonomik Durumu Gayet İyi Sayılır Sadece bu paranında inşat yerişne bilime harcanması gerekir bence bir kısmını ayırmak gerek yani.

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SpaceX'in öne çıkması lazım değil ve öne çıkmak için de plan yaptıklarını sanmıyorum. Yahu bu adamlar zaten dünyayı sallıyorlar niye özel bir uğraş getirsinler ki öne çıkmak için? Olay için benim fikrim kadınların bu işlere de yönelmesi. Yani kadınlara cesaret verip dünyadaki birçok sektöre de aynı şekilde dağıtmak. Çünkü bu dünyada 2 cinsiyet var, niye genelde erkekler olmak üzere belli başlı işlerde tek bir cinsiyet çalışıyor değil mi?