CruzeGame Project Ozone 3 - 7/24 Online - Premium Zorunlu Değil

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Modpackte overworlda portalı yapmaya kadar geldim fakat modpack bilgisayarı ciddi anlamda kastırıyor.Bu yüzden artık sizin serverınızda oynayamayacağım.Kusura bakmayın serverinizi çok seviyorum fakat modpack çok ağır geldi biligsayara. Sizleri seviyorum belki başka bir modpackte görüşebileceğiz. Başarılarınız devamını bekliyorum
Teşekkürler, sizi tekrardan aramızda görmek isteriz.

sinantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En kısa sürede deneyeceğim, sunucu görselleri güzel duruyor.

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mod paketini indirmekle ilgili resimli anlatım bugün eklenecektir.

ZhuuTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"This server has mods that require FML/Forge to be installed on the client. Contact your server admin for more details" diye bir hata ile karşılaşıyorum servere girmeye çalışırken bunu nasıl halledebilirim?

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
indiriyom oyun mojang ekranında cokuyo hayır cyberpunk77 mi kuruyoz anlamadım

Necati Senel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gregtech çoğu oyuncuyu baydığı için farklı bir pakete geçiyoruz. Şuanda sunucu olarak Enigmatica 2 Expert için çalışmalara başladık. Paket hem diğer 1.12 paketleri kadar ağır değil hem de gelişmesi Interactions'a göre bir nebze daha kolay. PO3 denemiştik fakat paket stabil değil ve gereksiz derecede ağır. Yaptığımız beyin fırtınası sonucu Enigmatica 2 Expert olarak karar verdik discord sunucumuzda oyuncularla. Yakın zamanda sunucumuz açılacak o zaman discord sunucumuzdan ve buraya harici bir konu açarak duyururuz.

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gregtech çoğu oyuncuyu baydığı için farklı bir pakete geçiyoruz. Şuanda sunucu olarak Enigmatica 2 Expert için çalışmalara başladık. Paket hem diğer 1.12 paketleri kadar ağır değil hem de gelişmesi Interactions'a göre bir nebze daha kolay. PO3 denemiştik fakat paket stabil değil ve gereksiz derecede ağır. Yaptığımız beyin fırtınası sonucu Enigmatica 2 Expert olarak karar verdik discord sunucumuzda oyuncularla. Yakın zamanda sunucumuz açılacak o zaman discord sunucumuzdan ve buraya harici bir konu açarak duyururuz.

teşekkürler fakat discord sunucunuzu ben bulamadım veya körüm. Rica edersem discord sunucunuzu verir misiniz?

Bu arada ben CruzeGame baya seviom ama Enigmatica2: Expert hakkında 2 sorum var.
1)Skyblock mu olacak?
2)Sistem gereksinimleri olarak 8 gb ram-gtx 1060 3gb ve amd ryzen 1600 sistemim kaldırırmı bu modpacki? (düşük ayarlarda ve optifine yüklüyken)

SharkPaw

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 126929

Resmi Sunucu Açılış Tarihi: 16.07.2019 - 16:00

Sunucu Adresi: 92.45.61.94​

CruzeGame olarak ilk kez 17 Temmuz 2011 tarihinde oyuncuların hizmetine açıldık. FTB Unleashed mod paketi ile başlayan serüvenimiz FTB Monster, Agrarian Skies, FTB Infinity Evolved ve Project Ozone 2 ile devam etti. 2 yıl aranın ardından bu sefer ekip olarak FTB Interactions sunucusunu Minecraft severlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz! 8 yıllık tecrübe ile 1 aylık sunucu hazırlık sürecinden sonra oyun içi testlerimize başlamış, şu andan itibaren de sizlere açılışımızı yapmış bulunuyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 126931

Infinity Evolved ve Project Ozone 2 sunucularımızda yaptığımız Nauza kayıt sisteminin aksine;,sizlerin daha rahat etmesini sağlamak için oyun içi kayıt sistemini tekrar getirdik. Sunucuya girdiğiniz an "/register <şifre> <şifre tekrar>" komutu ile üye olabilir, sonrasında ise "/login <şifre>" ile sunucumuza rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 126947

Premium hesap ile giriş yapacak olan oyuncularımız 5. aşamadan sonrasını es geçebilirler.

1. Buraya tıklayarak Twitch Launcher'i indirin.
  2. Hesabınız yoksa yeni bir hesap açın veya hali hazırda bir hesabınız varsa onunla giriş yapın.
  3. Giriş yaptıktan sonra Mods sekmesine tıklayın.
  4. Minecraft'ı seçin ve Install tuşuna basın, bu süreçte biraz bekletebilir.
  5. Minecraft yüklendikten sonra Play tuşuna basın. (Yukarıda "FTP Mod paketlerine göz at" kısmına tıklayarak FTB Interactions'un 1.9.1 sürümünü indirin.)
  6. Launcher karşınıza geldiğinde kapatın.
  7. C:\Twitch Minecraft\Install Klasörüne gidin.
  8. minecraft.exe dosyasını buradan indireceğiniz dosya ile değiştirin.
  9. Twitch Launcher'e geri dönün ve FTB Interactions'un 1.9.1 sürümünü indirerek Play tuşuna basın.

Ekli dosyayı görüntüle 126948

Ekli dosyayı görüntüle 126949

Ekli dosyayı görüntüle 126950

Ekli dosyayı görüntüle 126951

Ekli dosyayı görüntüle 126952

Sunucu yetkilileri ve diğer oyuncularla iletişim kurup sohbet edebilmek için sizi Discord sunucumuza bekliyoruz.
Discord sunucumuza girebilmek için sunucu içinden /info discord yazabilirsiniz
veya yandaki linkte aradaki boşluğu silerek giriş yapabilirsiniz; discord .gg/R6KuKeR

beyler ben sunucaya giremiyorum kapatıldı mı acaba

Mr_Samed

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Halen Açık mı Oynayabilirmiyiz?