CS:GO 10 Yıllık Tecrübe Jetonu

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
oyun-forumu (1).png

CS:GO 10 Yıllık Tecrübe Jetonu

Herkese merhaba değerli Forum üyeleri. Bu konumda sizlere yeni gelen 10 yıllık tecrübe jetonu hakkında bilgilendireceğim.
Separator_2.png

Valve - CS:GO

Valve oyununa şu sıralar inanılmaz güncellemeler getiriyor ve bu güncellemeyle oyuna yeni bir jeton eklendi bana kalırsa Valve oyununda yeniden yüksek oyuncuya sahip olmak ve tahtını geri almaya çalışıyor ve bu yıl içerisinde oyuna beklenen birçok güncelleme geldi ve bakalım başarılı olacaklar mı CS:GO yeniden eskisi gibi oynanacak hep birlikte göreceğiz.

Nedir Bu ?

Eskiden sadece 5 yıllık tecrübe jetonu varken yeni gelen bu 10 yıllık tecrübe jetonuna sahipseniz sizin için çok havalı gözükecek ve oyuncular tarafından sizlere ilgi duyulacaktır. Bu jeton oyun içi görüntüsüyle dikkat çekmeyi fazlasıyla başarıyor. Düşüncelerime gelirsek bu jeton bence gayet güzel ve hoş eğer bu rozete sahip olsaydım, kendim adına gerçekten gurur duyardım çünkü 10 yıl az bir süre değil ancak öyle bir zaman gelecek ki herkes bu rozete sahip olacak o zamanlarda umarım 20 yıllık tecrübe jetonunu da görebiliriz.

435096.jpg

Nasıl Sahip Olabilirim?

Öncelikle, bu rozete sahip olmak için steam hesabınızı 10 yıl önce açmanız ve CS:GO oyuna sahip olmanız gerekiyor ardından oyuna girerek envanterinizden rozeti etkinleştirebilirsiniz.

Diğer Jetonlar

5 Yıllık Tecrübe Jetonu

5yv.png

Bu öğeye sahip olmak için 5 yıllık bir Steam hesabınız olması gerekiyor ve CS:GO oyununa sahip olmanız gerekiyor.

İntikam Operasyonu Jetonu

Csgo-payback-coins.png

Bu jeton 2013'de yapılmış olan İntikam Operasyonuna aittir ve bronz ve gümüşü düşük altını orta değere sahiptir bu rozete sahipseniz gayet eski bir oyuncusunuztur :)

Bravo Operasyonu Jetonu

Csgo-bravo-coins.png

Bu jeton 5 Şubat 2014'e kadar yapılmış olan Bravo Operasyonuna aittir ve bronz ve gümüşü düşük altını orta değere sahiptir.

Anka Operasyonu Jetonu

Csgo-phoenix-coins.png

Bu jeton 11 Haziran 2014'e kadar yapılmış olan Anka Operasyonuna aittir ve diğerleri gibi buda gümüşü ve bronzu düşük altını orta değere sahiptir.

Öncü Operasyonu Jetonu

258925_ (1).png

Bu jeton 16 Şubat 2015 tarihine kadar yapılan Öncü Operasyonuna aittir ve jetonları bronz ve gümüş düşük altın ise orta değere sahiptir. Bu rozeti çoğumuz biliyoruz sanırım eskiden oyunlarımızda bu rozete sahip çok oyuncu çıkardı.

Kan Tazısı Operasyonu Jetonu

Csgo-bloodhound-coins.png

Bu jeton 30 Ekim 2015 tarihine kadar yapılan Kan Tazısı operasyonuna aittir ve jetonları bronz ve gümüş orta altın ise yüksek değere sahiptir.

Csgo-hydra-coins.png

Bu rozet çok eskimiş değil 2017 yılında gerçekleşmiş olan hydra operasyonuna ait rozetleri 4 tane ve gümüş, bronz, altın, orta elmas olan ise yüksek, nadir derecesine sahiptir. Bu operasyon ilk çıktığında çok eğlenceliydi oyun umarım yeni bir operasyon görebiliriz!

CS:GO'nun şu an ki Hali İçin Düşüncelerim

Valve CS:GO oyununu çok daha iyi bir hale getirmeye çalışıyor her ne kadar geç kalsa da şuanda iyi gidiyor oyuna rağbet ciddi derece de arttı. Oyun twitch gibi platformlarda en çok izlenen oyunlara giriyor rahatça ancak oyun eskidi yeni bir oyun çıkarsa Valve çok daha güzel olacağını düşünüyorum.

Separator_2.png

Konumu okuduğunuz için teşekkürler, sorularınızı çekinmeden yorumda sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sadece TEC-NEİN!!!!! 'ın eski halini özlüyorum.