Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Screenshot_10.png

CS GO 2019 Hizmet Madalyası
Sayın okurlar, sevgili arkadaşlar. Bir oyun konuma daha hoş geldiniz. Kahvenizi yanınıza aldınız mı ? Çünkü çok keyifli bir konu olacak da ondan söylemiştim. Aldığınızı umarak hemen konuma geçiyorum.

CS GO Hizmet Madalyası Nedir?
CS GO hizmet madalyası, oyunun 40. seviyeye ulaşan oyunculara verdiği özel bir madalyadır. Aslında CS GO'nun bu madalyayı oyunculara sunmasındaki neden, teşekkür etmek ve oyuncuların başarılı olduklarını nitelendirmek içindir. Siz de CS GO hizmet madalyasına sahipseniz, siz de o başarılı ve CS GO tarafından takdir edilen bir oyuncusunuzdur. Alanları veya alacakları tebrik ediyorum.

CS GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır?
Oyunu oynarak bayağı bir seviye kasabiliyorsunuz ve CS-GO hizmet madalyasına belirli bir seviyede sahip olabiliyorsunuz. CS GO hizmet madalyasını alabilmek için 40. seviyeye ulaşabilmeniz lazımdır. 40. seviyeye ulaştıktan sonra madalyayı almak için oyununuzun menüsünde bulunan "Hizmet Madalyası Al" adlı düğmeye tıklayınca karşınıza, almak için bir "Hizmet madalyası al" seçeneği ve "Kapat" seçeneği çıkacaktır. Siz de "Hizmet madalyası al" dediğiniz takdirde madalyayı alabileceksiniz; ancak yanında bulunan "Kapat" düğmesine tıklarsanız hiçbir işlem yapmamış olacaksınızdır.

CS GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır ? (Görselleme)

I.
Screenshot_11.png

II.
Screenshot_12.png

III.
Screenshot_13.png

CS-GO 2019 Hizmet Madalyasının Şekli Nedir ?
CS GO 2019 hizmet madalyasının şeklinin her tarafında 4 tane simge bulunur. Bu simgelerin başı da üçgen, ortası da üçgen ve sonu da üçgendir. Başındaki üçgen ve sonundaki üçgenin, ortasında bulunan üçgenden farkları ise: Yuvarlak ve top şekline benzemiş olan bir şeklin o üçgenler üstünde olmasıdır. Sağ üst ve sol üstte, çaprazlama ve az önce bahsettiğim üçgen şekilli simgenin her iki yanında bulunuyor. Bu çaprazlama bulunan şekiller bir diken, bir kalem, bir kılıç ucu veya bir çite benziyor. Sağ ve sol altta, üçgenlerin arasında bulunan bir şekil var. Bu şekil de daireye benzeyen uçlarıyla bu daireleri tutan, kalın ve direk gibi dik duran bir şekil var. Bu dik şekilleri tutan, etrafını çevreleyen bu şekille de tamamıyla bir simge oluşuyor. Sonra tam ortada beyaza benzer; ancak kreme kaymış bir renk var. Bu rengin ortasında da siyah bir renk var ve tamamiyle bir daireye benziyor. Bu daireli şeklin de ortasında kocaman bir yıldız bulunuyor. Bu yıldız, mavi ve mora kaçmış rengiyle çok güzel duruyor. Şeklin sınırları da koyu bir altına benzeyen renk tadı veriyor.

CS GO 2019 Hizmet Madalyasının Şekli Nedir ? (Görselleme)

Screenshot_14.png

CS-GO 2018 Hizmet Madalyasının Şekli Nedir ?

CS GO 2018 hizmet madalyasının şekli başında bir kral tacına benzeyen şekille başlıyor. Bu kral tacına benzeye şekille birlikte yanlarında iki tane desen bulunuyor. Bu desenler daire ve altından oluşmuş dalgalı şekillerdir. Ortasında bir yıldız vardır ve bu yıldız kocaman kuş kanatlarına sahiptir. Bu kanatlar ve yıldız, özgürlüğü temsil etmişçesine hoş bir görüntü oluşturuyor. Yıldızın maviye kaçmış rengiyle gayet hoş duran kanatları, apaçık bir altın rengine sahip. Bu kanatlı yıldızın arkasında da kahverengi ve griye kaçmış rengiyle sınırları sarmış altın, bir kalkan şekli oluşturmakta. Böylelikle bu şeklin en altında ve kocaman harflerle "OFFICI EXEMPLARE" yazmaktadır. Bu "Orjinal Örnek" demektir.

CS GO 2018 Hizmet Madalyasının Şekli Nedir ? (Görselleme)

Screenshot_16.png

Son

Değerli okurlara konumu okudukları için teşekkür ediyorum.

Screenshot_18.png

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Çok iyi bir konu olmuş.Bende 2019 Hizmet Madalyasını en kısa sürede almayı düşünüyorum.