Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

CS GO Açılmıyor 2017

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emektar Üye
Mesajlar
1,140
En iyi cevaplar
2
Puanları
3,760kapak.jpg


CS GO Açılmıyor 2017


Counter-Strike:Global Offensive oyununu bilgisayarınızda çalıştıramamanız için çeşitli nedenler bulunabilir. Bu konuda bu nedenleri ve çözümlerini ele alacağız.


1-) Ekran Kartınızı Güncelleyin

İlk olarak masaüstünden C: diskinin bulunduğu bilgisayar sekmesine giriyoruz. Ardından o ekranda sağ tıklayarak özellikler kısmını açıyoruz.

1.jpg
Özellikler
sekmesine girdikten sonra, ekranın sol kısmından Aygıt Yöneticisi'ni seçiyoruz.

2.jpg

Aygıt Yöneticisi'ne girdik ve şimdi Görüntü Bağdaştırıcıları'nı seçiyoruz. Onu seçtikden sonra Ekran Kartımızın modelini göreceğiz.

3.jpg

Ekran Kartımızın özellikler kısmını açtıktan sonra, Sürücü yazan kısmı seçiyoruz. Ardından Sürücü Güncelleştir'i seçiyoruz.

4.jpg

Bu işlemin ardından Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara'yı seçiyoruz. Ekran Kartımız güncel değil ise güncelliyor ve bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.

Alternatif yol olarak Driver Booster 4'ü bilgisayarınıza kurup güncel olmayan tüm Driver'larınızı güncelleyebilirsiniz.

Driver Booster 4:
driver-booster-free.tr.softonic.com

- - -

2-) Oyun Dosyalarınızı Doğrulayın
İlk olarak Steam Kütüphanemizde CS:GO oyununu bulup ona sağ tıklıyoruz ve Özellikler'i seçiyoruz.

5.jpg
Özellikler bölümüne girdikten sonra üst taraftan Yerel Dosyalar'ı seçiyoruz ve oradan Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula seçeneğine tıklıyoruz.

6.jpg

Bu işlemlerin ardından karşımıza yükleme ekranı gelecek ve yaklaşık 10 dakika sonra işlem bitecek. Sonrasında eksik dosyalar yüklenip oyun açılabilir hale gelecek.

- - -

İyi Forumlar!
 
Üst Alt