CS:GO Aniden Kapanma Sorunu

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle herkese selamlar,
Son 3-4 gündür bu sıkıntıyı yaşıyorum. Oyunu oynarken bi anda ekran donuyor, sonra siyah ekran geliyor ve bir müddet sonra da csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası. Nedeni hakkında en ufak bir fikrim bile yok çünkü oyunu düşük grafiklerde vb. oynuyorum ve oyun içinde gram kasma olmuyor sadece arada maçın ortasında veya envanteri açtığımda çöküyor. Daha önce yaşamış olan veya yaşamamış olsa da yardım edebilcek olanlara şimdiden teşekkürler.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Windows'u, Java ve Flash'ı son olarak .NET Framework'ü güncellemeyi dener misin?

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Crash hatası verdikten hemen sonra bilgisayar parçalarınızın sıcaklık derecelerine bakabilir misiniz? CPUID HWMonitor tavsiyemdir.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Crash hatası verdikten hemen sonra bilgisayar parçalarınızın sıcaklık derecelerine bakabilir misiniz? CPUID HWMonitor tavsiyemdir.
Dediğin mantıklı sıcaktan dolayı olabilir çünkü kışın daha önce böyle bir hatayla karşılaşmamıştım. Ve bilgisayar 4-5 saat açık durduktan sonra windowsu çökertiyodu felan. Galiba sorunum sıcaklıktan yani :( . Parça değiştiremeyeceğim için kışa kadar cs:go gibi çok yüklenen oyunlar oynamıyormuşum :D

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Dediğin mantıklı sıcaktan dolayı olabilir çünkü kışın daha önce böyle bir hatayla karşılaşmamıştım. Ve bilgisayar 4-5 saat açık durduktan sonra windowsu çökertiyodu felan. Galiba sorunum sıcaklıktan yani :( . Parça değiştiremeyeceğim için kışa kadar cs:go gibi çok yüklenen oyunlar oynamıyormuşum :D
Fanını temizlemeyi dene, belki tozlardan dolayı dönmüyordur tam olarak