CS:GO En İyi Cfg

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

CS:GO En İyi Cfg

Herkese merhabalar, bugün size çoğunlukla profesyonel oyuncu konfigürasyonlarından derlediğim en iyi Counter Strike: Global Offensive konfigürasyonlarını tanıtacağım.

Başlamadan önce biraz sorgulamak gerekiyor tabi bu konfigürasyonları.

Nedir, ne işe yarar?
Oyun fark etmeksizin her oyun için konfigürasyonlarımız çok önemli; çünkü konfigürasyonlar kişiye özeldir ve oyunun oynanışını etkilemektedirler. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki bu ayarların kişiye özel olması bana kalırsa çok önemli bir yer tutuyor, herkesin tercihleri farklı olduğu için kendinize uygun bir konfigürasyon bulamama ihtimaliniz var fakat üzülmeyin eğer ki ayarlara az da olsa aşinaysanız size en yakın konfigürasyonu seçip özelleştirebilirsiniz.
Konfigürasyonların kilit noktalarından bir diğeri de sizi rahat hissetirmesi olacaktır, tuş dağılımları ve grafik ayarlarını kendinize göre düzenlediğiniz takdirde oyuna 1-0 önde başlayacağınızın garantisini verebilirim.

Nasıl kurulur?
Aslında kendim bir yazı hazırlayacaktım kurulum ile ilgili fakat forumda bu konu için yeterli bir rehber olduğunu fark ettim, eğer ki kurulum konusunda bilginiz yoksa aşağıdaki konuyu ziyaret edebilirsiniz.
CS GO Cfg Nasıl Kurulur?

Konfigürasyonlar
Artık kurulum kısmını da hallettiğimize göre sıra konfigürasyonları tanıtmakta.

ScreaM
1994 doğumlu, başarılı bir e-spor kariyerine sahip Belçika asıllı oyuncu.

Yayınlarında bulundurduğu mouse cam kısmına bakacak olursak DPI tercihinin düşük olduğunu ve elini çok hızlı ve uzun süreli hareket ettirdiğini görebiliriz.
Ak-47 ve Desert Eagle gibi silahlarla nişan almayı çok rahat başardığını görebilirsiniz bu sayede.
Oyun tarzı hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isterseniz diye en iyi anlarını içeren güzel bir montaj bırakıyorum, kesitlerin bir kısmı kendi yayınlarından alındığı için kullandığı konfigürasyon hakkında da bilgi edinmeniz mümkün.
Konfigürasyon linki: ScreaM - CS:GO Settings, Crosshair & Config | ProSettings.net
Bu linkte kullandığı ekipmandan crosshair detaylarına kadar ayarlarını görmek mümkün.

olofmeister
1992 doğumlu, CS:GO oynayan aşağı yukarı herkesin tanıdığı İsveçli oyuncu.
Oynadığım zamanlarda çok keyif alarak izlediğim bir oyuncuydu, hala da öyle olduğunu düşünüyorum.
Kendisinin ak-47 kullanışı çok meşhurdu, el kabiliyetinin yanında çok da iyi ayarları olduğundan bu konfigürasyonu sizinle paylaşmak istedim.
Kendisini ve oyun tarzını incelemek isterseniz diye aynı şekilde bir montajını daha bırakıyorum aşağıya.

Konfigürasyon linki: olofmeister - CS:GO Settings, Crosshair & Config | ProSettings.net

İlerleyen zamanlarda daha çok oyuncunun konfigürasyon dosyalarını tanıtmayı düşünüyorum, herhangi bir soru veya sorununuzda bize danışabileceğinizi unutmayın.
İyi forumlar!​

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Config: Kısa yoldan silah alma, crosshair ayarlama veya yaptığın tüm ayarları kayıt etmeni sağlıyor. Config aracılığı ile kısa yoldan aim kasma olayı hikaye yani. Kimse bu configler sayesinde E-Spor oyuncusu olamadı, olamayacak. Belirtmek istedim değerli Puding Bey.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Config: Kısa yoldan silah alma, crosshair ayarlama veya yaptığın tüm ayarları kayıt etmeni sağlıyor. Config aracılığı ile kısa yoldan aim kasma olayı hikaye yani. Kimse bu configler sayesinde E-Spor oyuncusu olamadı, olamayacak. Belirtmek istedim değerli Puding Bey.
Hayatın her noktasında olduğu gibi burda da çalışmak birinci planda, konuda anlattıklarım küçük kolaylıklar sağlayabilecek küçük detaylardan ibaret. Öyle olmasaydı konu başlığını "Kısa Yoldan Aim Kasmak" olarak yazardım. Oyunu oynayan çoğu kişi de bu olayın farkındadır diye düşünüyorum.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hayatın her noktasında olduğu gibi burda da çalışmak birinci planda, konuda anlattıklarım küçük kolaylıklar sağlayabilecek küçük detaylardan ibaret. Öyle olmasaydı konu başlığını "Kısa Yoldan Aim Kasmak" olarak yazardım. Oyunu oynayan çoğu kişi de bu olayın farkındadır diye düşünüyorum.
Konuyu o kadar garip açıklamalarla süslemişsin ki insanın aklına her şey geliyor. ScreaM veya olofmeister configi kullanıp da oynayışı değişen birini görmedim. Bari daha da iyi oyuncuları seçseydin de böyle bir düşünce beyan etmeseydim. Bu yayımlanan configler sadece görüntü ve kontrol ayarlarını etkiliyor çünkü.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Konuyu o kadar garip açıklamalarla süslemişsin ki insanın aklına her şey geliyor. ScreaM veya olofmeister configi kullanıp da oynayışı değişen birini görmedim. Bari daha da iyi oyuncuları seçseydin de böyle bir düşünce beyan etmeseydim. Bu yayımlanan configler sadece görüntü ve kontrol ayarlarını etkiliyor çünkü.

Maalesef ki benim elimden bu kadarı geldi, daha iyisini yapıp foruma bir katkıda bulunmak isterseniz sizin rehberinize yönlendirebilirim kullanıcıları.
İyi forumlar.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Maalesef ki benim elimden bu kadarı geldi, daha iyisini yapıp foruma bir katkıda bulunmak isterseniz sizin rehberinize yönlendirebilirim kullanıcıları.
İyi forumlar.
Bu işi benim yapmamı istiyorsanız neden bu görevi üstleniyorsunuz? Elbette emek verilmiş olabilir ancak 15 dakikalık kısa bir arama sonucu her türlü oyuncunun CFG dosyası pekala da erişilebilir durumda ve emek her şey demek değildir. Başarısız bir konu olduğunu iddia etmedim fakat CS:GO meraklısı olan bir kişi için bu konu ancak son çare olabilir.
İyi forumlar..