CS GO Exe Çalışmayı Durdurdu Hatası

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

cs-go.png

CS:GO Exe Çalışmayı Durdurdu Hatası
Merhabalar efendim! Bugün csgo.exe çalışmayı durdurdu hatasının çözümlerinden bahsedeceğim.
Öncelikle nedir bu csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası? Bu hata oyun içinde az rastlanılan ve özellikle Ölüm maçı veya rekabetçi modunda harita değiştirilirken yaşanılan bir hata. Ve şimdi isterseniz çözümlerine yavaştan geçelim.

1. Çözüm
Steam'dan Kütüphaneye girip CS:GO'ya sağ tıklayıp özellikler diyoruz. Özellikler dedikten sonra üst kısımdan yerel dosyalar bölümüne girip oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yerine tıklıyoruz ve bekliyoruz. Bu sizin oyununuzun dosyalarını kontrol edip olmayan veya hatalı dosyalar bulunup tekrardan yüklenecektir.
Screenshot_3.png

2. Çözüm
İlk olarak CS:GO'nun kurulu olduğu dizindeki cfg adlı dosyaya giriyoruz. C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\id\730\local\cfg buraya girdikten sonra video.txt'nin içine girip, buradan "setting.csm_quality_level" yazan yeri buluyoruz. Yazan yerin karşısında eğer 1 yazıyorsa bunu 0 yapıp kaydedip çıkıyoruz.
Screenshot_2.png

3. Çözüm
Bu çözümde ilk olarak C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive buraya giriyoruz buradan csgo.exe'ye sağ tıklayıp özellikler diyoruz sonra uyumluluk yerine girip bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu yerine tik atıyoruz. Sonrasında aşağıyı açıp karşımıza çıkan yerden Windows XP (Service Pack 2) adlı yeri seçip uygula deyip çıkıyoruz.
Screenshot_4.png

Eğer tüm bunları yapmanıza rağmen hala sorun devam ediyorsa oyunun tüm dosyalarını silin. CCLeaner adlı program ile tarayın ve kalan ufak dosyaları da silin. Sonra oyunu tekrar yükleyin ve sorunsuz bir biçimde oyunu oynayın ve keyfini çıkartın.

Evet arkadaşlar bu konumda bu kadardı. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum, iyi forumlar.

Son düzenleme:

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Yardımcı bir konu olmuş,ellerine sağlık. Umarım başkalarının işine yarar benim daha cs:go 'm yok :(:(:(

baattinov

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yöntemler için teşekkürler, denedim ve bunlara ek olarak bu videodakileri uyguladım. şu an için bir sorunla karşılaşmadım. Size de yardımcı olur diye paylaşmak istedim çünkü bunun ne kadar sinir bozucu olduğunu iyi biliyorum
http://bc .vc/Q5RLigL