CS GO FPS Arttırma

Alphaio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gamer (1).png

indir.jpg

Merhabalar bu konuda sizlere Csgo fps nasıl arttırılır onu gösteriyorum.

CS GO FPS Arttırma Ne İşe Yarar?
Her oyunda olduğu gibi CS GO oyununda da FPS az olursa kasmaya (donmaya) neden olur. Bu yüzden
oyuncular FPS'e çok önem verirler. Zaten önem verilmesi gereken bir şey ben de bu sorunlar yüzünden FPS arttırma adlı konu açtım umarım işinize yarar.

Bu ayarlar sayesinde sadece CS GO değil, bütün oyunlardaki FPS artışını göreceksiniz.
İlk olarak fareye sağ tıklıyoruz ve NVIDIA denetim masasına tıklıyoruz. Buradan Görüntü Ayarlarını ön ayarlı yap seçeneğine tıklıyoruz ve benim tercihim diyerek
kaliteden performansa getiriyoruz. Bu işlem FPS'i çok fazla artırıyor sadece CS GO değil bütün oyunlarda FPS artışına neden oluyor.
Adsız.png

Aynı yerden 3D Ayarlarının Yönetilmesi seçeneğine geliyoruz ve tek monitör kullanıyorsanız
tek monitör seçeneğini yapıyorsunuz.
Birden fazla ise birden çok ekran performansını seçiyorsunuz ve kırmızı işaretlediğim diğer yerleri de yüksek performans
yapın ve doku süzmelerini de kapatırsanız daha iyi olur.
Adsızz.png

CS GO oyun içi ayarlar ise 1024x768 4.3 olması sizin açınızdan daha iyi olur.
Ama derseniz benim bilgisayarım hızlı gerek yok, bu ayarı profesyonel
oyuncularda yapıyorlar ve bir sıkıntı oluşturmuyor. Bir avantajı daha var oyuncuları daha büyük gösteriyor.
Bu da adamları vurmanız açınızdan bence iyi bir işlem. Son olarak bütün ayarları orta derece
veya düşük derece yapmalısınız. Eğer böyle yaparsanız FPS 2-3 kat daha fazla artacaktır.

Umarım sizin için hazırladığım konuyu beğenmişsinizdir, iyi forumlar!

Moderatör tarafından düzenlendi: