CS GO FPS Sabitleme

Alphaio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gamer (1).png

CS-GO.jpg

Merhaba değerli forum üyeleri, bu konumda sizlere FPS nasıl sabitlenir onu göstereceğim.

CS GO FPS Sabitleme Ne işe Yarar ?
CS GO FPS Sabitleme oyunun kasmasını önler nasıl mı?
Şöyle ki FPS sık sık değişirse artsın veya azalsın önemli değil sürekli değişirse oyunlarda donmaya yol açar.
İşte FPS sabitleme burada devreye giriyor FPS'i maksimum yani en fazla kaç ise ona ayarlarsak artma
yaşanmaz. Azalma yaşanmaması için ise gerek bilgisayarda gerek oyun içinde birçok ayar var bu ayarları yapmamız gerek.
Bu ayarları CS GO FPS Arttırma konusunda anlatmıştım. Zaten umarım oradan bakarsınız ve işinize yarar.
CS GO FPS Arttırma adlı konuya mutlaka bakın. Kısacası FPS sürekli değişirse oyunlarda donmaya yol açar bu da hiç
hoş olmayan bir durumdur. Oyunlarda kasma bizi sinirlendirebilir. Hem sağlığımız açısından hemde maddi durum açısından
sıkıntılı bir durumdur. Çünkü birçok kez klavye faremizi bu yolda feda etmişizdir.

İlk olarak CS GO oyun ayarlarından Geliştirici Konsolu Etkinleştir'i evet yapıyoruz ve burada işimiz bitiyor.
Ardından ESC'nin altındaki tuşa basarak konsolu açıyoruz.
Adsız5.png

Konsolu açtıktan sonra ise buraya fps_max 300 yazıyoruz en fazla kaç FPS alıyorsanız onu buraya yazabilirsiniz.
Ben 160 FPS alıyorum oyun içinde bunun sabit kalması içinde FPS'i max 300 yapıyorum.
Siz de FPS'i böyle sabitleyebilirsiniz. Umarım size yararım dokunmuştur.

Umarım sizin için hazırladığım konuyu beğenmişsinizdir, iyi forumlar!

Moderatör tarafından düzenlendi: