Cs Go FPS Sabitleme

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
indir_2.png
header.jpg

CS GO FPS Sabitleme
Merhaba arkadaşlar, bu konumda sizlere CS GO oyununda nasıl FPS sabitleyebileceğinizi göstereceğim.

CS GO FPS Sabitleme hakkında kısa bir bilgi :
Belki de bazılarımız FPS sabitlemeye ne gerek var, ne kadar "basıyorsa" o kadar FPS olsun diyordur. Fakat uzun süreli CS GO serüvenime dayanarak size şunu söyleyebilirim ki, 120 FPS ile 300 FPS arasında pek fark görmezsiniz (Monitörünüzün 60hz olduğunu varsayıyorum). Siz fark görmezsiniz fakat, bilgisayarınız bayağı bir fark görür, tabiri caizse "yanar". Yani FPS gerçekten bilgisayarınızı çok ısıtıyor, eski bilgisayarımda ve bu oyunu oynamaya yeni başladığım zamanlarda ben de hiç sabitlemezdim. Tabii o zamanlar laptopum vardı ve (bilmeyenler için söyleyeyim - genellikle masaüstüler dizüstülerden iyi soğur) üzerine yumurta kırsam pişecek kadar ısınıyordu. İnternette uzun uğraşlar sonucu bir şeyler bulabilmiştim, FPS sabitleme. Yaptıktan sonra bilgisayarımın ısısı bayağı bir düştü. Yani kısaca size söylemek istediğim şey - "biraz FPS farkı olsa ne olacak" demeyin, sizin o biraz dediğiniz fark bilgisayarınızı ısıtıyor ve hızlı bozulmasına yol açıyor.

CS GO FPS nasıl sabitlenir? :
FPS sabitlemek için size aşağıda verdiğim adımları sıra ile yapın ve ondan bir altta olan kodu yazın. Bu sayede istediğiniz FPS ye sabitlenecek ve bilgisayar ısısı azalacak.

1. CS GO oyunumuzu açalım.
  2. Oyuna girdikten sonra konsolumuzu açalım.
  3. Konsol açıldıktan sonra konsola aşağıda verdiğim kodu yazalım.
  4. O kodda {istediğinizFPS} diye yazdığım yeri anlatayım, o istediğiniz FPS yazısının yerine ( {} şu işaretleri de silin.) siz kaça sabitlemek istiyorsanız onu yazın.
  5. Önerimi sorarsanız "120" FPS yeterince idealdir, ki monitörünüz 60hz ise fark olmayacaktır 300 FPS ile arasında.
Kod :
- "fps_max {istediğinizFPS}"

CS GO oyunu hakkında olan görüşlerim : (Yeni başlayan arkadaşlar için)
Burayı okuyorsan herhalde oyunu oynamaya yeni başlamışsındır. Şimdi sana kısaca bu oyundan ve kitlesinden bahsedeceğim. İlk olarak şunu söyleyebilirim ki oyunu oynarken kesinlikle zevk alırsın (tabii "nalet" olası pinge yakalanmazsan). Ki bilmiyorum benim internetimden midir; oyunun sunucularının bize uzaklığından mıdır bazen giren "lag" sizi oyundan soğutmuyor değil, ki zaten "Rekabetçi" (oyunun modlarını bilmiyorsanız konunun sonuna diğer bir konumu ekledim, oraya gidip konunun ortasında olan oyun modları kısmından bakabilirsiniz.) modunda bir süre içerisinde internetiniz düzelmezse sizi oyundan atıyor ve ceza veriyor. Aslında oyunun en sevmediğim yanı da bu, fakat bir de şöyle bakarsak, diyelim artık internet sorunu yüzünden çıkan kişilere ceza uygulanmıyor, o zaman da bazı "akıllı" arkadaşlarımız oyundan çıkmak istediklerinde direk gidip internetlerini kesip çıkarlar. Yani buna hiçbir zaman (şu anki teknolojiler ile) çözüm bulunamayacak. Yani bu oyuna başlıyorsanız bu durumları da göz önünde bulundurun. Ha bir de unutmadan, oyundaki hileleri es geçemem, üstünde uğraşıp çözemedikleri mi diyim, yoksa hiç uğraşmadıkları mı diyim bir hile sistemleri var. Piyasadaki onlarca hile bu korumayı ByPass yapmış durumda ve VAC korumasına yakalanmadan hile açılabiliyor. Onun haricinde zevkli bir oyun.

Evet arkadaşlar konunun burada sonuna geldik kendinize iyi bakın, iyi günler, iyi oyunlar.

oynasana

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben genelde fps_max 1 yazarım o kendini en düşük değere çeker yani "59" yapar... yüksek fps her zaman akıcı bir oyun demek değildir... isterseniz tabii fps_max 0 ile sistemi zorlayabilirsiniz ama tavsiye etmem

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben genelde fps_max 1 yazarım o kendini en düşük değere çeker yani "59" yapar... yüksek fps her zaman akıcı bir oyun demek değildir... isterseniz tabii fps_max 0 ile sistemi zorlayabilirsiniz ama tavsiye etmem
Sana katılıyorum, sistemi de ağlatmaya gerek yok :yıkıl: