Yardım Cs go geç bağlanma sorunu

VAlperS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ban yiyorum bunun yüzünden bilen varmı fps işi felan bahane yaptım gene aynı şey

Chefran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sorun oyunun mevcut haritayı yükleyememesinden kaynaklanıyor. Bu durumda öncelikle basit bir çözüm sunayım, oyunu açtığınızda konsola "cl_forcepreload 1" bu komutu yapıştırın. Eğer çözülmezse durum vahim, olayın dolaylı yoldan FPS ile alakası var. Bu sorun, yani haritanın yavaş yüklenmesi, ya HDD çok dolu olduğunda olur ya da internet hızı çok yavaş olduğunda, sanıyorum sizin internetiniz yavaş değil, öyle bir ayrıntı belirtmemişsiniz. Büyük ihtimal harddiskiniz çok dolmuş, ya biraz boşaltmalısınız ya da bir SDD/HDD almalısınız.

VAlperS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu sorun oyunun mevcut haritayı yükleyememesinden kaynaklanıyor. Bu durumda öncelikle basit bir çözüm sunayım, oyunu açtığınızda konsola "cl_forcepreload 1" bu komutu yapıştırın. Eğer çözülmezse durum vahim, olayın dolaylı yoldan FPS ile alakası var. Bu sorun, yani haritanın yavaş yüklenmesi, ya HDD çok dolu olduğunda olur ya da internet hızı çok yavaş olduğunda, sanıyorum sizin internetiniz yavaş değil, öyle bir ayrıntı belirtmemişsiniz. Büyük ihtimal harddiskiniz çok dolmuş, ya biraz boşaltmalısınız ya da bir SDD/HDD almalısınız.
şoyle diyim 100 120 fps alıyorum csgo da ve fps_max 60 yapın dediler yaptım olmadı cl_forcepreload 1 kodu da yaptım oda olmadı hdd mi bilmiyorum

VAlperS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hdd de dolu degil gibi ama

Chefran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şöyle, dediğim gibi FPS'in direkt olarak bu soruna yol açması mümkün değil. Benim dolaylı yol dememin sebebi, yine HDD ile bağlantılı olarak HDD dolu olunca fps'inde düşmesi. Doluluğa gelecek olursak, her ne kadar böyle bir sayı vermek tam mümkün olmasa da CS:GO'nın sorun çıkarmaksızın çalışması için bilgisayarda yaklaşık 50-60 GB boş alan olması sanırsam yeterli olur. Ha ben çok dosya kullanan biriyim diyorsan da en azından 30-35 GB alan olması gerek. Eğer bende o kadar alan var yine de kasıyor diyorsan son bir ihtimal var, yine donanımsal bir sorun: İşlemcinin yavaş yavaş yetersiz kalmaya başlaması. Bu şu durumu da açıklar, "oyun eskiden sorun çıkarmıyordu, artık çıkarıyor" aynı şekilde bu zaten sorunun donanımsal olduğunu gösteriyor. Yani HDD'ni biraz boşalt, CCleaner gibi programlardan yararlanabilirsin, yinede çözülmezse (şu karantina günleri geçtikten sonra, biraz idare et) bilgisayarını bir teknisyene götür. Yani sorununun FPS ile bir alakası yok.

VAlperS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şöyle, dediğim gibi FPS'in direkt olarak bu soruna yol açması mümkün değil. Benim dolaylı yol dememin sebebi, yine HDD ile bağlantılı olarak HDD dolu olunca fps'inde düşmesi. Doluluğa gelecek olursak, her ne kadar böyle bir sayı vermek tam mümkün olmasa da CS:GO'nın sorun çıkarmaksızın çalışması için bilgisayarda yaklaşık 50-60 GB boş alan olması sanırsam yeterli olur. Ha ben çok dosya kullanan biriyim diyorsan da en azından 30-35 GB alan olması gerek. Eğer bende o kadar alan var yine de kasıyor diyorsan son bir ihtimal var, yine donanımsal bir sorun: İşlemcinin yavaş yavaş yetersiz kalmaya başlaması. Bu şu durumu da açıklar, "oyun eskiden sorun çıkarmıyordu, artık çıkarıyor" aynı şekilde bu zaten sorunun donanımsal olduğunu gösteriyor. Yani HDD'ni biraz boşalt, CCleaner gibi programlardan yararlanabilirsin, yinede çözülmezse (şu karantina günleri geçtikten sonra, biraz idare et) bilgisayarını bir teknisyene götür. Yani sorununun FPS ile bir alakası yok.
ben cok anlamiyorum şu pc işlerinden

Ekli dosyalar

• 1588761699078.png
    1588761699078.png
    57.1 KB · Görüntüleme: 427

Chefran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu anda harddiskinizde(eğer birden çoksa oyunun kurulu olda diskde), kaç GB boş alan var?

Chefran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Enteresan, son bir işlem isteyeceğim sizden. Steam'den CS:GO'ya tıklayıp Özellikler, oradan "Dosyaları Doğrula" yapar mısınız.

Chefran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vallaha bende anlamadım, HDD'de yer var, dosyalarda kırık yok. Yani son ihtimal işlemci sorunu aklıma geliyor ama o da bir nebze mantıksız.

must0410

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
neyse napalım artık teşşekür ederim gene konu ile ilgilendigin icin
selam bende de aynı sorun var ve bende hdd de laptopun yapımından sorun olduğunu düşünmeye başladım gta 5 bile daha kısa sürecek neredeyse. Sizin cihazınız neydi acaba acer mi