Yardım CS GO Rank Atlamama sorunu

vaudeville

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar merhaba, neredeyse son 30 oyundur kaybettiğim maç sayısı en fazla 4-5 maç ve maçlarda en çok "en değerli oyuncu" ve "en fazla frag"ı almama rağmen, bir türlü rank atlayamıyorum.

32 yaşımdayım, bundan 16-17 sene evvel CS 1.5 zamanında profesyonel bir oyuncuydum. İl bazında takım birinciliklerimiz vardı silikon vadisinde vs. uzatmayacağım. tekrar oynamaya başladım bir süre önce ama bu rank sistemini vs. hiç bilmiyorum. silver 1'de takılı kaldı öyle rank atlamamasının sebebi ne olabilir ? örnek ekran görüntüsü ektedir.

Ekli dosyalar

• csgo.png
    csgo.png
    475.5 KB · Görüntüleme: 269

furylight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
1
Abi bir şey söylücem,bu sorun değilki? Daha çok kill alıp daha iyi oynaman gerek,bu kadar basit,bide bu 10 maçla olucak bir şey değilki

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Abi bir şey söylücem,bu sorun değilki? Daha çok kill alıp daha iyi oynaman gerek,bu kadar basit,bide bu 10 maçla olucak bir şey değilki
Adamın leşi 27 ve edosu 8 adam ne yapsın wallhack açıp mı daha çok alsın

Sanırım bunun bir çözümü yok. Biraz bekleyin belki işe yarar.

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Silver'da genelde smurfler oluştuğu için rank atlayan insanlar çok fazla EDO ve kill topluyor. Eğer rank aralığını; buradaki insanların ortalamalarıyla dengeliyen gizli bir algoritma/sistem mevcutsa, Silver 1 ile Silver 2 arasında uçurum var.
Genel olarak çıkması en sıkıntılı nokta Silver. Sanırım son zamanlarda Nova'ya da baya smurf doluşmuş.
Söylediklerim yanında Valve'nin resmi olarak kullandığı Glicko-2 adında bir rate sistemi mevcut.
The Glicko rating system and Glicko-2 rating system are methods for assessing a player's strength in games of skill, such as chess and Go. It was invented by Mark Glickman as an improvement on the Elo rating system, and initially intended for the primary use as a chess rating system. Glickman's principal contribution to measurement is "ratings reliability", called RD, for ratings deviation.
Both Glicko and Glicko-2 rating systems are under public domain and found implemented on game servers online (like Pokémon Showdown, Lichess, Free Internet Chess Server, Chess.com, Online Go Server (OGS), Counter Strike: Global Offensive, Team Fortress 2, Dota Underlords, Guild Wars 2, Splatoon 2, Dominion Online and Gods Unchained)
Source
El yordamı çeviri:
Glicko ve Glicko-2, oyuncunun yeteneklerini satranç ve GO(Masa Oyunu) gibi oyunlarda tartan, değerlendiren sistemlerdir. Mark Glickman tarafından ELO rate sistemini geliştirme adına oluşturulmuştur. İlk ve ana kullanım hedefi satrançtır. Glickman'in ölçüme kazandırdığı ana katkı "derecelendirme/ölçüm sapması(ratings deviation)" için "ölçüm güvenilirliği(ratings reliability)" .
Glicko ve Glicko-2 değerlendirme sistemleri herkese açık olarak oyun sunucularına implemente edilmiştir. Misal: Pokémon Showdown, Lichess, Free Internet Chess Server, Chess.com, Online Go Server (OGS), Counter Strike: Global Offensive, Team Fortress 2, Dota Underlords, Guild Wars 2, Splatoon 2, Dominion Online ve Gods Unchained
Kaynak
Kaynak üzerinden matematiğini ve ayrıntılarını görebilirsin.

Genel olarak kişisel tecrübelerimle CS:GO rank sisteminde ise;
CS:GO'nun da ELO Hell gibi bir olayı var.
BorakanT'nin dediği gibi beklemek ELO Hell'den çıkartabilir. Çünkü, sanırım, uzun süre oynayamayınca ve tekrardan rank maçı attığında (Bilmiyorsanız, uzun süre maç atmazsanız rankınız siliniyor ve rankınızı tekrar alabilmek için maç kazanmanız gerekiyor), gerçek rank'ına gidiyorsun. Ama tabii, oynamadığınız süre zarfında ELO erimesi yaşanıyor.

Son düzenleme:

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bu bir sorun değil,bende csgo oynuyorum,mahmud118 in yukarıda dediği gibi oyuna bir süre girmezseniz o girmediğiniz süre zarfında rank ilerleme,xp alma,rütbe atlama ve rank atlama özellikleri düşüyor,bu arada rank kasmak için çok daha iyi oynamak lazım bu iş 15 20 maçla global olmaya benzemiyor,silverdan novaya bile 20 maçla çıkamazsınız,terorist takımını iyi oynamak bomba kurmak falan bunlar rank xpsi veriyor,oyunda iyi oynamanız lazım,bu arada csgo rankın biraz yüksekse birlikte oynayalım mı,benle csgo oynayan yok :(

steam : Steam Community :: slender

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu bir sorun değil,bende csgo oynuyorum,mahmud118 in yukarıda dediği gibi oyuna bir süre girmezseniz o girmediğiniz süre zarfında rank ilerleme,xp alma,rütbe atlama ve rank atlama özellikleri düşüyor,bu arada rank kasmak için çok daha iyi oynamak lazım bu iş 15 20 maçla global olmaya benzemiyor,silverdan novaya bile 20 maçla çıkamazsınız,terorist takımını iyi oynamak bomba kurmak falan bunlar rank xpsi veriyor,oyunda iyi oynamanız lazım,bu arada csgo rankın biraz yüksekse birlikte oynayalım mı,benle csgo oynayan yok :(

steam : Steam Community :: slender
Fotoğrafta rankı görünüyor ve Steam linkin IP olarak "47.90.0.38/id/SlenderCSGO" çıkmış

armagan32

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelik ile ben Armağan Gökçe, takım arkadaşların ile maç girer isen ve k/d oranına dikkat edersen hızlıca rank atlayabilirsin