Cs go saklambaç mapları

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
Mesajlar
132
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
113
Puanları
510


Cs go saklambaç mapları

Merhaba arkadaşlar! Bu konumda sizlere Cs go'da arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz saklambaç maplarını göstereceğim.

İlk olarak size birazdan sunacağım mapları nasıl kuracağınızı göstermek istiyorum.

Sizlere vereceğim ilgili linklerden "Abone Ol" tuşuna yıklayarak mapı oyununuza kurabilirsiniz aslında bu kadar basit. :p


Screenshot_1.pngindir.jpgİlk mapımız bir türk yapımı ve geçtiği yer bir binanın bahçesi gibi bir yer eğer az kişiyle oynamak istiyorsanız gerçekten oynaması çok zevkli olabilecek bir map bazı gizli yerleri var alt katlara inebiliyorsunuz, ve bazı konteynırların içi boş ama dışarıdan dolu gibi gözüktüğü için sizi bulmaları gerçekten zor olacak.


indir (1).jpgBu mapımız ise bir bahçede geçiyor ve yine az oyuncu ile oynanabilecek eğlenceli bir map. Mapın içinde dolaşan bir araba var ve size bazı gizlenebilecek yerleri gösteriyor eğer arabayı takip ederseniz bulunmanız zor olabilir :D. Ayrıyeten bazı konteynırlarda gizli merdivenler var bu şekilde onların üstüne tırmanıp gizlenebilirsiniz. Ayrıyeten evlerde yine bazı gizlenebilecek yerler var.


indir (2).jpgBu mapımız ise gayet büyük ve çok insanla oynanabilecek bir map, içinde saklanılabilecek birsürü yer var mesela havuzdaki o küçük can simidi sizi bir yere ışınlıyor. Ayrıyeten bazı samanların ve ağaçların içine girilebiliyor, ama asıl olat evlerin içinde çok fazla gizli geit ve saklanılabilecek çok fazla yer var, arkadaşlarınızı çılgına çevirebileceğiniz güzel bir map.


indir (3).jpgBu mapda yine az kişiyle oynanabilecek bir map olmuş içinde saklanabilecek bazı gizli bölmeler var.
Ama asıl olay yine binaların içinde. Gayet güzel bir map olmuş denemenizi tavsiye ederim.


indir (4).jpgBu map gerçekten baya büyük olmuş bir şantiyede oynayacağınız bu saklambaçtan arkadaşlarınız ve siz gerçekten çok eğleneceksiniz! evlerde saklanılabilecek tonlarca yer var ve dışarıda ise içine gizlenebileceğiniz birsürü gizli bölmeler var. Ama asıl saklanılacak yerler bu mapda da evlerin içinde.
Oynarken gerçekten çok eğleneceğinize eminim.


indir (5).jpgBu map ise tamamen labirentlerden oluşuyor 3. katlı bu labirent mapın da arkadaşlarınızı bulmak sizin için
çok da zor olmayacaktır bana göre az kişiyle oynanması daha eğlenceli olacak bir map.Evet arkadaşlar konumun sonuna geldik inşallah konumu beğenmişsinizdir hepinize iyi günler diliyorum.​
@AdexTR
 


Son düzenleme:

Üst