CS:GO son güncellemeden sonra fps düşüşü

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Oyuna Mp5 geldi bilenleriniz varsa. O güncellemeden beri sorun yaşıyorum.Ben oyunda full yüksek ayarlarda 60-70 arası fps alırken son güncellemeden sonra fpsim 30a düştü. İlk girdigimde böyle bi sıkıntı yoktu oyuna giriyodum (güncelleme geldigi zaman) sonra bi kaç el attım başka ele başladım diyelim fpsim sabit 30 da kalıyor ana menüdede aynı. Düşük ayarlara çekiyorum yok gene aynı degişmiyor hiç ibr şekilde. Oyunun dosyalarının bütünlügünü dogrula dedim sildim tekrar yükledim gene aynı.Ama bişi farkettim sildikten sonra gene indirirken oyunun tekrar başlatılması icin microsoft bişi bişi indiriyor öyle bişi işte herneyse ben onu kapatıyodum indirmiyodum bilerek fpsim yüksek oluyodu sorunun bundan dolayı oldugunu düşünmeidm her oyunu başlattıgımda bu cıkıyodu bende indireyim dedim ondan sonra biraz oynadım ve gene fps aynı oldu 30 a düştü. Yokmudur bu sorunun çözümü ? bi ara bide h1z1 indirmiştim güncleleme gelince böyle bi sıkıntı yoktu ilk başta h1z1le alakası yoktur diye düşünüyorum ama belki olabilirmi ? hani ilk defa calıstırınca bişi indiriyo ya microsoftla alakalı

EmirReizTR

Yalçın Gülçin hepsi de öldü.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski temaya geçmek istersen kodu bu: -legacyscaleformui

Eskiden -scaleform vardı sonra kapattılar.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
microsoft bişi bişi indiriyor öyle bişi işte herneyse ben onu kapatıyodum indirmiyodum bilerek fpsim yüksek oluyodu
Bilgisayarın kendisini güncelleştirmesine izin vermeyi denemelisin, güncel olmayan bir sistemde sorunsuz oyun oynamak her zaman olası değil.

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarın kendisini güncelleştirmesine izin vermeyi denemelisin, güncel olmayan bir sistemde sorunsuz oyun oynamak her zaman olası değil.
Hayır sorunum ondan dolayı kaynaklı değil. ben bilgisayarı demiyordum oyunu başlatırken diyordum.Oyunu siliyorum tekrar yüklüyorum biraz oynadıktan sonra fps düşüyor. Yani bundan dolayı kaynaklı olamaz.Ve bilgisayarımın donanımları güncel.Ekran kartımın güncellemesi geldigi gibi hemen güncelliyorum. Pcmde bi sıkıntı yok ben menüde geneldede 120 200 fps falan alıyorum ama bi yerden sonra fps 30 a sabitleniyor sanki.Bu arada ben cs go yu hep arkada bişi açıkken calıştırdım 70 80 fps oluyodu gene arkada bisi acıkken mesala google falan acık steam acık discord acık sorun bunlarla alakalı değildir diye düşünüyorum.Microsoft şeyleri hani yani oyunu ilk başta çalıştırınca bişi indiriyo ya başka bi oyunda gene onun gibi bişi indirince bi çakışma olmuş olabilirmi ? yardım edin lütfen

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Menüde her bilgisayarın 120-200 civarı alması gerekiyor zaten. Oyun esnasında haritanın bir kısmı sıfırdan hızlı bir şekilde yüklendiği için anlık olarak düşüş yaşanabilir. CS:GO gibi taktiksel oyunlar en düşük ayarlarda oynanmalıdır. Kullandığın ekran kartının uygulamasını kullanarak optimize edersen rahatlama olabilir diye düşünüyorum.

NVIDIA GeForce Experience veya Razer Cortex kullanabilirsin. Arka plan uygulamaları da bilgisayarı oyun esnasında hayli zorluyor.

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Menüde her bilgisayarın 120-200 civarı alması gerekiyor zaten. Oyun esnasında haritanın bir kısmı sıfırdan hızlı bir şekilde yüklendiği için anlık olarak düşüş yaşanabilir. CS:GO gibi taktiksel oyunlar en düşük ayarlarda oynanmalıdır. Kullandığın ekran kartının uygulamasını kullanarak optimize edersen rahatlama olabilir diye düşünüyorum.

NVIDIA GeForce Experience veya Razer Cortex kullanabilirsin. Arka plan uygulamaları da bilgisayarı oyun esnasında hayli zorluyor.
Hayır anlamıyorsunuz ben genelde oyunda 70 fps civarı alıyorum son ayarlarda yüksek ayarlarda.Siliyorum yüklüyorum gene 70 fps ama bi süreden sonra o fps 30 oluyor bu güncellemeden öncesinde bi sıkıntı yoktu onla alakalı değildir diye düşünüyorum

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hayır anlamıyorsunuz ben genelde oyunda 70 fps civarı alıyorum son ayarlarda yüksek ayarlarda.Siliyorum yüklüyorum gene 70 fps ama bi süreden sonra o fps 30 oluyor bu güncellemeden öncesinde bi sıkıntı yoktu onla alakalı değildir diye düşünüyorum
Optimize konusunda özürlü oyunlar kategorisine girdikleri için düşük ayarda oynanması gereken bir oyun.

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
BEYLER sorunu buldum ama bi türlü düzeltemedim Ben amd ekran kartı kullanıyorum ve bugün güncelleme geldi onu yaptım sonra pcm mavi yazı verdi ve güncellemenin aktif olması icinde yeniden başlatılması gerekiyo bildiginiz gibi.Ondan sonra cs go girdim gene aynı sorun oldu bi ara düzelmişti ama güncellemeyi yaptıktan sonra gene aynısı oldu ekran kartım Amd radeon R7 240 sorunum mavi ekran verdigi icinmi cs go acıkken verdi bu arada yoksa güncellemeden dolayımı ? ve ben amdde csgonun ayarlarınyla oynadım mesala doku filtreme falan gibi bişiler var onu performans a ayarladım herhangi bi ayar işte tam hatırlamıyom cevap verin ya