Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

CS GO Vac Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası

AylinWinner

Neko-chan
Mesajlar
189
Puanları
730
gamer.png


cs-go.png


CS GO Vac Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası

Hepinize selam dostlar!

CS GO Vac Oturum sorunu sık sık görülmüş olmasa da karşılaşanlar için çözüm yolları nelerdir?

- Öncelikle düşük bir ihtimal olsa bile anti virüs korumasını devre dışı bırakın.
- Oyunu eğer steam üzerinden değilde, direkt görev çubuğundan giriyorsanız o hata ile karşılaşmanız kolay olacaktır. Oyunu steam > Kütüphane > Counter-Strike: Global Offensive sağ tıklayıp oyunu oradan çalıştırmayı deneyin.
- Oyun dosyaları içerisinde bir şey yükledikten sonra bu hatayı almaya başladıysanız son yüklediğiniz dosyayı silin.
- Dosyalarınızı doğrulayın, nasıl yapabilirim? steam > Kütüphane > Counter-Strike: Global Offensive sağ tıklayın > özellikler > yerel dosyalar > Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula eğer oyun içerisine son yüklediğiniz dosyayı sildikten sonra oyunu doğrulamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
- Eğer güncel olarak vpn aracılığı ile ip adreslerinizi değiştiriyorsanız bu sorunla karşılaşabilirsiniz, sadece doğrulama hatası değil ileride V.A.C. tarafından ban yeme olasılığınız artacak.
- Denemek için başka bir hesapla oyuna girin böyle sorun hesapta mı yoksa oyunda mı öğrenebilirsiniz.
- Basit bir çözüme kaçsa da modemi resetleyin. (Kapatma açma değil) direk modemin minicik deliğinde bir tuş var, oraya kürdan veya o incelikte bir şey ile bastırın. Bastığınızı hissedeceksiniz ancak, 5-10 saniye basılı tutun ondan sonra bırakın.
Not: Bunu yaptığınız taktirde modem tamamen sıfırlanacak. Mobil vb. Üzerinden tekrar giriş yapmanız gerek, bu arada modem ilk şifresine dönecek yani şu şekilde. İlk kullandığınızda modem şifresi abdshf ise o şifre tekrar gelecek.

Konumu okuduğunuz için teşekkürler! Kahvaltıdan sonra da okuyabilirsiniz. :durt:
 
Son düzenleme: