CSGO Açılmıyor, CSGO Açılmama Sorunu

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

csgo.jpg

CSGO Açılmıyor, CSGO Açılmama Sorunu

Merhaba arkadaşlar! Bugün sizlere "Bilgisayarıma format attım, CSGO'yu yükledim ama açılmıyor.", "Steam'i silip yeniden yükledim ama CSGO açılmıyor." gibi hataların çözümü göstereceğim. Öncelikle oyununuzun neden açılmadığını bulmaya çalışalım, oyununuzda bir save (kayıt) dosyası vardır ve o save dosyası sayesinde kaldığınız yerden devam ederseniz. Bu tarz hataların gerçekleşme sebebi de genelde EKSİK SAVE DOSYASI sorunudur. Oyun başlarken bütün dosyalar taradığı için bu tür bir hata ile karşılaşabilirsiniz.

Çözüm:
1) Steam'den "oyun dosyalarını doğrula" seçeneğini kullanın, eğer eksik bir dosya varsa Steam'den tekrar indirilecek.
2) Eğer olmazsa CSGO'nun setup uygulamasını yeniden yükleyin. Düşük bir ihtimal de olsa, oyun dosyaları bozuk olabilir.

Eğer sorununuz çözülmediyse bu konuyu inceleyin lütfen, bu konu ile %99 çözülür. https://forum.gamer.com.tr/konu/cs-go-acilmiyor-2017.364823/

Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi oyunlar!

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Counter-Strike: Global Offensive ve save dosyayı mı? Online oyunlarda save dosyası olmaz diye biliyorum. Sen yanlış biliyor olmayasın sayın yazar.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Yazdığın 2 çözüm çok basit , herkes tarafından bilinen ve arama yerine yazsak hemen çıkar.Daha çok kesin çözüm olsaydı 3 5 tane daha iyi olabilirdi.

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Counter-Strike: Global Offensive ve save dosyayı mı? Online oyunlarda save dosyası olmaz diye biliyorum. Sen yanlış biliyor olmayasın sayın yazar.
CSGO'da da save dosyası var ama biraz farklı.
Yazdığın 2 çözüm çok basit , herkes tarafından bilinen ve arama yerine yazsak hemen çıkar.Daha çok kesin çözüm olsaydı 3 5 tane daha iyi olabilirdi.
Bildiğin başka çözüm varsa söyler misin? Öğrenmek istiyorum, tabii ki hatalarım olur.