CSGO Operasyonlara Nasıl Katılırım ?

Phaetis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçenlerde izlediğim bir videoda yakın zamanda yeni bir csgo operasyon gelebileceğini öğrendim. Bazı kişilerde de eski operasyonların jetonlarını gördüm. Peki ben bu operasyonlara nasıl katılırım , jetonlarını nasıl alırım ve nasıl eşya düşürebilirim ? Bilen Bir Arkadaş Lütfen Cevap Verebilir Mi ?:hmm1::hmm1:

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Operasyonlar olduğu zaman duyurular yapılıyor, o duyurularda zaten nasıl katılınacağı da yazıyor, eğer başarılı bir şekilde tamamlarsan ödülünü de alıyorsun.

Phaetis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Operasyonlar olduğu zaman duyurular yapılıyor, o duyurularda zaten nasıl katılınacağı da yazıyor, eğer başarılı bir şekilde tamamlarsan ödülünü de alıyorsun.

Peki katılmak paralı mı oluyo ve ödül olarak o rozeti mi veriyo ?

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki katılmak paralı mı oluyo ve ödül olarak o rozeti mi veriyo ?
Operasyonlar ücretsizdir operasyonları en az 1 arkadaşla yapılıyor diye biliyorum bazı operasyon ödüllerini yalnız ücretsiz alamıyorsunuz ancak o kadar önemli değil karakterleri örneğin alabilirsiniz. Bazı kasaları alamıyorsunuz yani çeşitli ürünleri alamıyorsunuz diyeyim. Bunun için (eğer almak istiyorsanız) 87.99 tl civarında bir fiş alıyorsunuz. Operasyondan önce yukarıdaki görevlerle ödüller kazanabilmektesiniz. Operasyonda ödül olarak rozet verilmektedir ancak daha çeşitli ödüllerde vardır. Şöyle bir bilgi buldum

yıldır CS:GO'ya operasyon getirmeyen Valve, bugün yaptığı açıklama ile CS:GO'ya Parçalanmış Ağ isimli yeni bir operasyon getirdiğini duyurdu.
Valve, yaptığı açıklama ile operasyon ile birlikte bir süredir oyuncuların isteği olan SG553'ün fiyatını arttırdı. Ayrıca Valve, oyuna yeni karakter kostümleri ve bıçaklar ekledi.
Güncelleme Notları
PARÇALANMIŞ AĞ OPERASYONU

• Yeni karakterler, silah koleksiyonları, görevler ve daha fazlasını içeren Parçalanmış Ağ Operasyonu eklendi.

OYNANIŞ
  • 2018 yılında fiyatı 2750$’a düşürülen SG553’ün fiyatı, oyun içindeki gücüyle daha dengeli bir fiyata sahip olması için 3000$’a çıkartıldı.
  • FAMAS ve Galil’in fiyatları 200$ düşürüldü. (FAMAS 2050$ olurken Galil 1800$ oldu)
  • FAMAS ve Galil’in full otomatik spray keskinliği geliştirildi.
ATÖLYE
  • Silah tasarımları için sedefli kaplama desteği eklendi. Atölye geliştiricileri çok farklı şekillerde kullanılabilecek bu efekti kullanarak tasarımlarında önemli geliştirmeler yapabilir.

HARİTALAR
  • Cache haritası Scrimmage’den çıkartılarak rekabetçi haritaların arasına taşındı.
  • Studio haritası Scrimmage ve İmha Grubu Sigma harita gruplarına eklendi.
  • Jungle haritası, Danger Zone rotasyonuna eklendi.
  • Lunacy, Uçan Gözcü harita grubuna eklendi.
  • Zoo ve Seaside çıkartıldı.
  • Vertigo haritasında iyileştirmeler yapıldı.

Parçalanmış ağ operasyonunu oynayabilmek için operasyon bileti almanız gerekiyor. Operasyon biletinin fiyatı ise yaklaşık 90 TL.