Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

CSGO'da 40 rekabetçi galibiyetle nova olmamak normal mi?

emre4444444

Ağaç Yumruklayıcı
merhaba csgo oynuyom 40 galibiyete ulastım bugun ama hala silverim neden boyle oldu acaba

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
Tam olarak önemli olan toplam galibiyet sayısı değil. Belirli bir sürede de bu galibiyeti alsanız, kombo vs. de yapsanız size çok bir fayda sağlamaz. Silverdan zıplamak için gerekli olan şeyin aslında istikrarlı kazanmak olduğunu unutmamalısınız. Oyuna hakim olmaya çalışmak, "Neden yenildim?" sorusuna cevap aramak, elinizdeki itemleri etkili kullanmak, aim pratiği yapmak ve kayıplarınızı azaltarak belirli bir dönem boyunca galibiyetinizin devamlılığını sağlamak gibi eylemler sayesinde rütbe atlayabilirsiniz.

emre4444444

Ağaç Yumruklayıcı
aslında yenildigim oyun sayısı baya az enf azla 10 dur ekiple oynadıgımızdan taktiksel falam oynuyoz ve her mac en dusuk 3. oluyom arkadaşlarımdada 40 galibiyet var hepsi nova bi ben silver kaldım oyun taşıyom :D

Wencher

Dayı
Win streak gerekiyo diye biliyorum yani arka arkaya galibiyet serisi yakalaman lazım

BayOreo

Demir Madencisi
Elo ve winstreak olayına bağlı diye biliyorum ama bunlar için elbet sağlam bir takım lazım ^_^