Cube World | [En Güçlü Yaylardan Birini Düşürdüm.]

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Evet,oyundaki en güçlü yaylardan birini düşürdüm. Lakin bunu çok önceden düşürdüğümü yeni fark ediyorum. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim şimdi.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasil bi oyun bu ? mc ye cok benziyo sanki :ha:

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Nasil bi oyun bu ? mc ye cok benziyo sanki :ha:
Şöyle ifade edeyim bu oyun ilk çıktığımda mc özentisi damgası yedi. Lakin oyunu oynayan kişiler sonradan anladılar ki bu oyunun minecraft ile gram alakası yok.Oyunda savaşı , büyücü , okçu ve ninja olmak üzere dört tane sınıf var.Sen bu sınıflardan birini seçip o karakteri kasıyorsun. Seviyene göre yeteneklere puan verip ekipman kasıyorsun. Oyunda çok fazla evcil hayvan mevcut ve birçok boss mevcut. Ama oyunun minecraft ile gram alakası yok.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şöyle ifade edeyim bu oyun ilk çıktığımda mc özentisi damgası yedi. Lakin oyunu oynayan kişiler sonradan anladılar ki bu oyunun minecraft ile gram alakası yok.Oyunda savaşı , büyücü , okçu ve ninja olmak üzere dört tane sınıf var.Sen bu sınıflardan birini seçip o karakteri kasıyorsun. Seviyene göre yeteneklere puan verip ekipman kasıyorsun. Oyunda çok fazla evcil hayvan mevcut ve birçok boss mevcut. Ama oyunun minecraft ile gram alakası yok.
Minecraft ve metin2 karisimi bisey galiba anladigim :hmm1: