CubeWorld | [Zindanlar]

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Merhabalar değerli forum üyeler,
Bugün sizlere cubeworldda ki zindan sistemini anlatacağım. Eğer önceki konumu okumadıysanız onu okuyup lütfen bu konuma geliniz. Oyunda güçlerine göre 4 tip zindan vardır diyebiliriz aslında. Çünkü zindandaki yaratıklar +1 +2 +3 +4 olarak sınıflandırabiliriz. Şimdiyse bu zindanları yakından tanıyalım.

• +1 Zindanlar
Oyunda yaklaşık 10 seviye olduktan sonra ve bolca iksir, yemek yaptıktan sonra gitmenizi öneririm. Bu zindanlardaki yaratıklar güçlü olsalar da diğer zindanlardaki yaratıklara göre çok zayıf kalmaktadırlar. Onun için bu zindanlardan sadece tek yıldızlı eşyalar düşürebilirsiniz. Unutmadan ekleyelim bu zindanlarda patron yaratıklar bulunmaktadır.

• +2 Zindanlar
Diğer zindan türümüze göre bir tık daha güçlü olan bu zindanların da yaratıkları ve patron yaratıkları daha güçlü olduğu için iki yıldızlı ve tek yıldızlı eşyalar düşürme ihtimaliniz vardır. Lakin bu zindanlardan düşürdüğünüz eşyaları hemen alma ihtimaliniz yoktur çünkü oyunda belli bir güç sistemi vardır. Bu zindandan düşen bazı eşyaları kullanmak için gücünüz o eşyayla denk yahut daha fazla olmalıdır.

• +3 Zindanlar
Oyunun en güçlü ikinci zindanları olan bu zindanlar tabii ki sizleri zorlayacak derece zindanlardır. Bu tür zindanlarda diğer zindanlardan biraz daha farklı olarak zombi,vampir, kurt adam ve hayalet gibi birçok yaratık ile karşılaşabilirsiniz. Tabii ki bu yaratıkları öldürdüğünüzde sizlere birçok güzel eşyalar düşecektir. Bunlar +3 yıldızlı +2 yıldızlı ve +1 yıldızlı eşyalar olabilirler. Bu tür zindanlara giderken iksirler sizin en büyük yardımcınız olacaklar.

• +4 Zindanlar
Eminim çoğunuzun merak ettiği bir zindandır bu zindanlar. Oyunun en güçlü yaratıkları ve eşyaları bu zindanlardan düşmektedirler. Eh, o kadar güzel eşyalar düşüyorsa tabii ki yaratıklar da daha güçlü olmalıdır değil mi? Bu zindanlarda dev görme ihtimaliniz daha fazladır. Başta en güçlü eşyaların bu zindanlarda olduğunu söylemiştim. Bu eşyalar tek sarı yıldızlı eşyalardır. Diğer eşyalara göre düşme ve bulma ihtimaliniz daha azdır.

Evet, bugün de bir konumuzun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bana kıymetli zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.

İyi Forumlar!

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cube World tamamlandı mı? Cube World açıldı mı?

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Of of of hem sevindim hem üzüldüm hemen başlasam iyi olur bu oyunun çıkmasını yıllardır bekliyordum sonunda çıkmış :D
Eğer sınıf açacaksan okçu,ninja ya da büyücü aç. Savaşçı hiç sarmıyor. :D

• Beğen
Reactions: DIO

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu oyunu hatırlıyorum kaç yıl önce FTB vs. teknik modlu minecraft videoları çeken bir kanalda FakeDead isimli bir arkadaş oynardı. Nereden indirebiliriz veya satın alınıyorsa nereden satın alabiliriz? Merak ettim.

Edit:Güncelleme ile birlikte tekrar açılacakmış satın alım.
2018-01-13_18-02-17.png

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu oyunu hatırlıyorum kaç yıl önce FTB vs. teknik modlu minecraft videoları çeken bir kanalda FakeDead isimli bir arkadaş oynardı. Nereden indirebiliriz veya satın alınıyorsa nereden satın alabiliriz? Merak ettim.

Edit:Güncelleme ile birlikte tekrar açılacakmış satın alım.
Ekli dosyayı görüntüle 62960
CubeWorld öldü.