CustomBT # Başarılı , Olgun kişilikli kişiler aranıyor!

OlymposBekir

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun harun'um inşallah iyi yerlere gelirsin ve gelen mimarlarla birlikte iyicie zamanla inşallah gelişirsin. sende yetenek var, ve bu yettenegi kullanmaya çalışıyorsun hiçbir zaman yıkılma her türlü destege hazırım hemen gelişecek sin diye bir şey yok zamanla ve biraz erken atıldın takım olayına ama genede başarılar diliyorum buna ihtiyacın olucak

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Mats1910 yani harun dün yani 27.01.2016 da aranıza katıldm saat akşam 7.ucuk 8 gibi katıldıktan sonra benden bir yapı istedin olaylar fln sen çıktın sonra fire adlı arkadaşın tam adın hatırlamıyorum fire adlı arkadaşın yapsını biri bozmus herkese undo çektirdi benim undom kendi yapımda oldugu için biraz sonra fire ın yapısı geldi ve bütün şucu üzerime attı üstüne üstlük bilip bilmeden küfürde etti tabi bende karşılık verdim sonra ben yapmadım dediğim halde hala beni sucluyor işte diğerleri geldi furkan beyazzenci fln bizi ayrdılar ama hala sucu atıyor böyle yeni gelmiş kişiye bilip bilmeden küfür edilmesini hiç yakştramadım loglara baklsn fire benden doğru düzgün özür dilesin nokta.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
@Mats1910 yani harun dün yani 27.01.2016 da aranıza katıldm saat akşam 7.ucuk 8 gibi katıldıktan sonra benden bir yapı istedin olaylar fln sen çıktın sonra fire adlı arkadaşın tam adın hatırlamıyorum fire adlı arkadaşın yapsını biri bozmus herkese undo çektirdi benim undom kendi yapımda oldugu için biraz sonra fire ın yapısı geldi ve bütün şucu üzerime attı üstüne üstlük bilip bilmeden küfürde etti tabi bende karşılık verdim sonra ben yapmadım dediğim halde hala beni sucluyor işte diğerleri geldi furkan beyazzenci fln bizi ayrdılar ama hala sucu atıyor böyle yeni gelmiş kişiye bilip bilmeden küfür edilmesini hiç yakştramadım loglara baklsn fire benden doğru düzgün özür dilesin nokta.
onun adına özür dilerim dahayaşları küçük onların kusura bakma çok istediler öğrenmeyi.

MinecraftLove123Love

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad : Muhammet Emin
Yaş (12+) : 15
Ne Kadardı Mimarlıkla Uraşıyor : Valla her boş vaktimde yapmaya çalışırım .d
Ne Kadar Devam Edecek : Sizinle hep devam edecek,sorun çıkmadıkça.
Günde Kaç Saat Online : En az 3 saat.
Yapıtın Resimleri : Öğrenmek için katılıyorum.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
SosyalKedi tam bura için yaratılmış :D

Zengin22

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad : Yusuf Berat Zengin
Yaş (12+) : 13
Ne Kadardı Mimarlıkla Uraşıyor : boş vaktimde yapmaya çalışırım .d
Ne Kadar Devam Edecek : yaz sonuna kadar teog var onda olamicam 1 yıl eger 1 yıl sonra hala siz olursanız devam ederim
Günde Kaç Saat Online : En az 3 saat.
Yapıtın Resimleri : Öğrenmek için katılıyorum.