D404 | Yeni Nesil Website | Canlı Tasarım | Tanıtım |

KodBağimlisi

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırım çekilişle alakalı yazımı okumadınız. Büyük ihtimalle konuyu da tam okumadınız.

Script tamamen ücretsiz olmayacak. Çekilişe katılan kişide yukarıda belirttiğim şekildeki kullanımı kabul etmiş sayılacaktır.
Asil sen beni anlamadin sanirim biri satin alip ücretsiz paylaştığın da website deki açiği sadece onu tasarliyan biliceği için bu mümkün adam scripti satin alir piyasaya ücretsiz olarak sunar lisansini kirar ama tasarliyanin bildiği açiği bilmez ve açiği kullanarak tasarliyan kişi ücretsiz kullananlara zarar verir bundan bahsediyorum.

Cresties

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Asil sen beni anlamadin sanirim biri satin alip ücretsiz paylaştığın da website deki açiği sadece onu tasarliyan biliceği için bu mümkün adam scripti satin alir piyasaya ücretsiz olarak sunar lisansini kirar ama tasarliyanin bildiği açiği bilmez ve açiği kullanarak tasarliyan kişi ücretsiz kullananlara zarar verir bundan bahsediyorum.
Dosya paylaşımı yapılmıyor. Lisansı kırabilmesi için hostinge sızması gerekli. cPanel verilmiyor FTP bağlantısı verilmiyor.

Not: Sorulur diye bunu yazıyorum. İlerleyen günlerde farklı hosta geçişte veriler teslim ediliyor.

Cresties

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel;

Script hakkındaki bazı özellikler eklendi.

TheGaMeLiFe_HD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım güzel hoş ama birde canlı demo olsa güzel olurmuş iyi çalışmalar dilerim.

fahrettinriza07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çekilişe katılıyorum
ve script hoş görünüyo bu arada
fiyatı da ne olur ?

yeXDev

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Material bootstrap componentleri yerine kendiniz birazcık üzerinde düzenleme yapsaydınız daha güzel olabilir. Sanki direk kopyala yapıştır gibi duruyor. Tavsiyelerime kulak verirseniz daha güzel olacağına inanıyorum. Başarılar!

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Özelden iletişim adresini verirsen sevinirim, fiyatta anlaşırsak satın alabilirim.

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer tasarım değişirse 10 numara 5 * script.