Daha önce paylaşmıştım konumu bulamadım grief prevention ile combatlog bugu

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet arkadaşlar uzun zamandır server kurmadığım için bug un nasıl kapatıldığını unuttum
biliyorsunuz adama vurduktan sonra pvp bitti dediği an serverden çıkarsanız itemler kopyalanıyor engellemek için pluginleri güncelliyorduk galiba ama hangi sürüm gerek atarsanız sevinirim
bide claimli alanda başkasının sethome çekmesini engelleme söylerseniz sevinirim

Logout gibi komutlar yasaklıdır bilginize

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet arkadaşlar uzun zamandır server kurmadığım için bug un nasıl kapatıldığını unuttum
biliyorsunuz adama vurduktan sonra pvp bitti dediği an serverden çıkarsanız itemler kopyalanıyor engellemek için pluginleri güncelliyorduk galiba ama hangi sürüm gerek atarsanız sevinirim
bide claimli alanda başkasının sethome çekmesini engelleme söylerseniz sevinirim

Logout gibi komutlar yasaklıdır bilginize
GriefPreventionun içerisinde combatlog un görevini gören bir takım eklentiler zaten mevcut, Bunu iptal etmek istiyorsanız config dosyasını açıp Pvp diye aratın göreceksiniz.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğiniz gibi yaptım ama şimdide moblar oyunculara saldırmıyor

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğiniz gibi yaptım ama şimdide moblar oyunculara saldırmıyor
griefpreventionda o şekilde bir ayar bulunmuyor,

Griefpreventionun pvp konusundaki kuralarını iptal edebilmek için yalnızca.

PvP:
RulesEnabledInWorld:
world: true

burada gördüğün turue kısmını false yapman yeterli, False yaptığında artık world dünyasında griefpreventionun pvp kuralları çalışmayacaktır.
World ismi farklılık gösterebilir, world_nether: true yazabilir.
Mobların oyunculara saldırmasını engelleyecek herhangi bir etkisi olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleme: