DamageTR.Batihost.Com | Ayıptır Ya Terbiyesizliğe Bak

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[21:29:56] [Thread-48/INFO]: UUID of player Kahretsin is 00a9e6dd-a443-3fe1-96a9-3eb8fdc7115b
[21:29:56] [Server thread/INFO]: Kahretsin[/95.65.209.8:10588] logged in with entity id 1882 at ([world]-935.5, 13.0, 365.5)
[21:29:56] [Server thread/INFO]: [+] Kahretsin
[21:29:56] [pool-8-thread-1/INFO]: Bos config dosyasi olusturuluyor: C:\Users\Fearless\Desktop\Minecraft Sunucu\plugins\Essentials\userdata\00a9e6dd-a443-3fe1-96a9-3eb8fdc7115b.yml
[21:29:59] [Server thread/INFO]: DarkMC > 30 Saniye Sonra Yerdeki Esyalar Silinecektir!
[21:30:06] [Server thread/INFO]: [AuthMe] Kahretsin registered 95.65.209.8
[21:30:06] [Craft Scheduler Thread - 1301/INFO]: [AuthMe] Kahretsin logged in!
[21:30:09] [Server thread/INFO]: DarkMC > 20 Saniye Sonra Yerdeki Esyalar Silinecektir!
[21:30:10] [Server thread/INFO]: | | Caylak > Kahretsin : damagetr b a t i h o s t . c o m
[21:30:14] [Server thread/INFO]: | | Caylak > Kahretsin : damagetr b a t i h o s t . c o m
[21:30:18] [Server thread/INFO]: | | Caylak > Kahretsin : damagetr b a t i h o s t . c o m

Geliyor Serverlerde Reklam Yapıyor Tek Benim Serverde Değil 1 - 2 Sunucuda Daha Şahit Oldum
Lütfen Bunun Gibi Serverlerde Oynamayın Zaten Serverlerde Reklam Yapan Serverden Ne Beklersinizki ?
Forumları Adamlar Neden Açmış ?

Bunu Tahminen Serverin Admini Olan Okul_7_Beni Adlı Kişi Tarafından Yapılmıştır, Ön Yargıyı Sevmem 1 Kere Daha Yapmıştı Ban Attım Ve Ben Yokken Tekrar Yapmış Başka Bir İsimle

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hiç alınma. Reklam yapılan sunucular zaten kalitesizdir. Sunucu sahipleri veya adminleri kişilerinin reklam yapmasına izin veren bir hatadır ki hiç tecrübe almamış kişi oluyor.
Ayrıca reklam yapılan sunucu uzun süre tutmaz. Uzun süre tutması için sunucu yetkililerin tecrübeleri bol olması gerekir.
Ve reklamı engellemek için her reklam yapılan sunucu isimleri yasaklaman yeterlidir.
Ayrıca reklam yapılan sunuculara da gizli reklam yapabilirsin yani zeka işi.

Bu kadar dert etmene gerek yok. Her sunucudan ders almakta fayda var.

İyi forumlar..

Son düzenleme:

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiç alınma. Reklam yapılan sunucular zaten kalitesizdir. Sunucu sahipleri veya adminleri kişilerinin reklam yapmasına izin veren bir hatadır ki hiç tecrübe almamış kişi oluyor.
Ayrıca reklam yapılan sunucu uzun süre tutmaz. Uzun süre tutması için sunucu yetkililerin tecrübeleri bol olması gerekir.
Ve reklamı engellemek için her reklam yapılan sunucu isimleri yasaklaman yeterlidir.
Ayrıca reklam yapılan sunuculara da gizli reklam yapabilirsin yani zeka işi.

Bu kadar dert etmene gerek yok. Her sunucudan ders almakta fayda var.

İyi forumlar..
ben yapıcamı yaptım zaten sunucuya benim sunucum hiç kimse bile olsa en azından kendim girip oynuyorum sunucuda reklam yapmak nedir kaç yıldır minecraft oynuyorum kaç tane sunucu actım 1 tane bile başka sunucuda reklam yapmış değilim yapmamda