DangerTR.batihost.net ! YENİ NESİL FACTİON ! HEPİNİZİ BEKLİYORUZ

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu dosyaları herşeyiyle bana ait olan bir serveri sileceksiniz yoksa o serveri açamazsınız tehdit değil gerçek budur,

AydoS

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dangertr.batihost.net İP DEĞİŞMİŞTİR 2 GÜN SONRA SUNUCUMUZ AKTİFTİR

MrVoltic_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır Sunucu Tamamen Bize Ait Hatta Servera Gelip Bakabilirsiniz. Ancak Maplerin bazı yerleri başka sunuculardan alıntı. Onun dışında İsim vb sizden çalmak gibi bir amacımız Yoktur.
Dostum paketi kullanabilirsin bizzat youtube'da ben paylaştım paket sahibide benim dangertr'nin sahibide 2014/2019 arası danger isimli sunucu'yu yönetmekteyim burda izin vericek varsa oda benim güle güle kullanmanız dileğiyle.. ^_^

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DangerTR isimli sunucu sizemi ait :yıkıl:hiç güleceğim yoktu dostum.
Evet kardeş o sunucu bana ait, hatta buraya kanıtta bırakayım @MrVoltic_ Youtubede paketi 5 şubatta paylaşmış, Ben ise 4 şubatta dangertr sitesine ip adresini post atmışım, Madem bana ait değil ve sizin gibi youtubeden elde ettim bu paketi nasıl ip adresini yazabiliyorum ? Screenshot Buda youtube paylaşım tarihi : Screenshot

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Evet kardeş o sunucu bana ait, hatta buraya kanıtta bırakayım @MrVoltic_ Youtubede paketi 5 şubatta paylaşmış, Ben ise 4 şubatta dangertr sitesine ip adresini post atmışım, Madem bana ait değil ve sizin gibi youtubeden elde ettim bu paketi nasıl ip adresini yazabiliyorum ? Screenshot Buda youtube paylaşım tarihi : Screenshot
Youtubeye DangerTR yazdığımızda ve çıkan videolara baktığımızda sunucunun daha ilk baştan sahibinin kim olduğunu herkes biliyor. Sizinde bu yaptığınıza denilecek tek bir söz var "Kendi kişiliği olmayan başkasını taklit eder." Bu konuylada ilgili daha fazla yorum yapmayacağım. İyi Forumlar.