Dark Craft/faction Map/1.5.2 Link Paylaşıldı !

lowsound

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
RoyalCraft'ın mapı bari şunu yapmayın!

atakan586

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu mapı en az 50 kişi sahiplendi ama asıl yapanı bulamadık :D

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0
Terbiyesizliğe bak bari alıntı yazın Size aitmiş Terbiyesizler O mapin Yapımı Bana aittir Zaten Kale Duvarlarina Bakarak Benim Eskiden Yaptigim CehennemKalesinin Kaleleriyle Aynı Oldugunu Görürsünüz Bu map justcraft için Yapılmıştı sonradan gruptan çıktım ve mapi axi çaldı..... Birde Aittir Yazıyor Yemin Ediyorum bukadar düşen bir insan görmedim :)

atakan586

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Terbiyesizliğe bak bari alıntı yazın Size aitmiş Terbiyesizler O mapin Yapımı Bana aittir Zaten Kale Duvarlarina Bakarak Benim Eskiden Yaptigim CehennemKalesinin Kaleleriyle Aynı Oldugunu Görürsünüz Bu map justcraft için Yapılmıştı sonradan gruptan çıktım ve mapi axi çaldı..... Birde Aittir Yazıyor Yemin Ediyorum bukadar düşen bir insan görmedim :)

Axinin bu yaptıklarına karşılık bende kendi sunucusunun mapını çalim bare :D

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar böyle serverlara girip map çalmanıza gerekyok Rica Etseniz Size Eşsiz Mapler Yapabilriz .

atakan586

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkürler ben zaten emeğinize yapılan saygısızlığa karşılık haritayı çalıp paylaşmayı düşünüyordum ama neyse ben emek hırsızı değilim

alperminecraftsever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abiler hiç konuşmayın bütün factions serverlerde bu map kullanılıyor ve bu mapı yapan Kullanıcı:@xKoon_09Tr

ScOp0Time

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar bu bir map degil schematicdir aslında ve sahibide axitrdir bunu ondan parayla alabilirsiniz...