darkBOT > Minecraft Sunucuları İçin Discord Botu Skripti

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çocuklar zaten bu sunucularla uğraşmasın başka şeylerle uğraşsın. Zaten 15 yaşında kaç çocuğun açtığı sunucudan hayır geldi. Gitsin kendi kodlama öğrensin kendi yazsın kendine katkı sağlasın ileride iyi yerlere gelsin. Evet biraya laf geldi çünkü kendim tekelden dün akşam bira ve cips aldım. Kola alsaydım kola yazardım.
Çok yararlı konuştun merak ettim çocuklar neyle uğraşsın abileri olarak bir yol göster.(Tekelden bira ve cips almak dışında.)

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok yararlı konuştun merak ettim çocuklar neyle uğraşsın abileri olarak bir yol göster.(Tekelden bira ve cips almak dışında.)
Alıntı yaptığın mesajımda cevap bulabilirsin abisi. Tekelden bira ve cips almak dışında yazdığım şeyler de var orda. Sana özel önerim mesela burda bana laf sokmaya çalışmaktansa udemyden kurs alabilirsin.

BurhanRB

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alıntı yaptığın mesajımda cevap bulabilirsin abisi. Tekelden bira ve cips almak dışında yazdığım şeyler de var orda. Sana özel önerim mesela burda bana laf sokmaya çalışmaktansa udemyden kurs alabilirsin.
Abisi ne tekelmiş be :)

Zephryous

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bot güzele benziyor, ancak sanırsam hatırladığım kadarıyla yaptığınız bota benzer botlar bulunuyor.
Yinede çok güzel bir proje yapmışsınız, ilerleyen projelerinizde başarılar diliyorum.
İyi günler dilerim.

CoolDesger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
15 Lira için bu kadar goygoy yapılması biraz garibime gitti. Ya hepiniz 13-14 yaşlarında çocuklarsınız. Harçlık dışında paranız yok bu yüzden 15 lirayı buna vermek ağırınıza gidiyor. Ya da gerçekten bu botların piyasası aşırı ucuz. 15 Liraya 1 bira bi de cips alabiliyorsun tekelden. Çerez bile alamazsın orta boy biranın yanına. Ya da starbucksta 15 liraya adını söyleyemeyeceğim kahveler satılıyor. Adamın botunu 15 lira diye kötülemekten vazgeçin. Emeğin bir değeri vardır!

100 satırlık Skript için kim 15 lira verebilir? Saçma bir tartışma oluşmuş devam etmeyeceğim. Forumda bedavası varken buna da 15 lira vermek ne bileyim...

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Çok güzel olmuş eline emeğine sağlık bu kodlamayı görünce tekrardan Minecraft'a başlayıp sunucu kurasım geldi :şapka: