DarkMC.Batihost.Net ✯ Emek Faction ✯ 1.8-1.14 ✯ Yenilikçi Sunucu ✯ Sende Katıl! >>>SİTEDEN KAYIT KALDIRILDI ! ✧ Her Gün Saat Tam 19:00'da Event ! <<<

LastSamurai

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dün bu tanıtımı gördükten sonra serveri ziyaret etmeye gittim, tanıtımda denildiği gibi gerçekten çok orijinal ve özgün sistemleri olan bir server, kurucu arkadaşa başarılar dilerim, Türkiye'nin böyle güzel minecraft serverlerine ihtiyacı var, inşallah gerekli desteği görürsün kardeşim, arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim bu serveri :1:

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dün bu tanıtımı gördükten sonra serveri ziyaret etmeye gittim, tanıtımda denildiği gibi gerçekten çok orijinal ve özgün sistemleri olan bir server, kurucu arkadaşa başarılar dilerim, Türkiye'nin böyle güzel minecraft serverlerine ihtiyacı var, inşallah gerekli desteği görürsün kardeşim, arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim bu serveri :1:
güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, sunucu yeni ama yavaş yavaş tanıncaktır diye düşünüyorum.

66BaBaYeGa66

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
kasa sistemi filan güzel olmuş kardeş her şey beğendim serverini bayramdan sonra aktif oynicam inşalah hakettiğin değeri alırsın inş

BatuBskn0

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kasa sistemi filan güzel olmuş kardeş her şey beğendim serverini bayramdan sonra aktif oynicam inşalah hakettiğin değeri alırsın inş
güzel yorumunuz için teşekkürler, şimdiden iyi oyunlar dilerim sitemize girerek discord sunucumuza katılmayı unutmayınız duyurularımızı ve etkinliklerimizi ordan duyurmaktayız.

AtakannBey0

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Servere girdim ama fazla oyuncu yoktu bu server daha fazla oyuncuyu hakediyo + olarak rütbehammadde bölgesinde biraz kasma problemi var ona çözüm bulursanız daha iyi olur server süper

SoapTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server guzele benziyor basarilar dilerim ve yetkili alimi varmi bilgi verirseniz seviniriz

BatuBskn0

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere girdim ama fazla oyuncu yoktu bu server daha fazla oyuncuyu hakediyo + olarak rütbehammadde bölgesinde biraz kasma problemi var ona çözüm bulursanız daha iyi olur server süper
buildi biraz fazla olduğu için kasma oluyor doğrudur en kısa zamanda onu hallediceğim yorumunuz için teşekkür ederim <3

BatuBskn0

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server guzele benziyor basarilar dilerim ve yetkili alimi varmi bilgi verirseniz seviniriz
Yetki alımı olarak rehber olacak tabi şartları olacak yaş oyunda en az 10 gün oynamış belirli bir rütbede olgun vb. gibi discorddan bizi takip edebilirsiniz duyularımızı daha sık ordan yapmaktayız, oyun içi /discord veya web sitemizden discordumuza girebilirsiniz.

Son düzenleme:

SonOttoman35

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gerçekten mükemmel bir server olmuş, sunucuda şuanlık fazla oyuncu olmasa da başlangıç için iyi, ayrıca yetkili alımı da yaparsanız daha iyi olabilir, bu server daha fazla oyuncuyu hakediyor :1:

BatuBskn0

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten mükemmel bir server olmuş, sunucuda şuanlık fazla oyuncu olmasa da başlangıç için iyi, ayrıca yetkili alımı da yaparsanız daha iyi olabilir, bu server daha fazla oyuncuyu hakediyor :1:
yorumunuz için teşekkür ederim, rehber alımlarımız başladı sitemizden veya oyun içi /discord yazıp discordumuza katılabilirsiniz.

YunusB3Y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı değişmesi gerek. Maplar ve server güzel.