-Darkorbit- Sonunda kolay credist kasma yolunu keşfettim! (Zaten biliyordum prim.exe)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Evet.Benim gibi tek başına bu yaratıkları avlayabilecek seviyeye geldiyseniz veya iyi bir takımınız varsa bu haritalara açılma vaktiniz gelmiş demektir.
Üzgünüm,üzgünüm konu tasarımına uğraşmayacağım.

upload_2017-6-3_0-22-22.png

Böyle böyle baya bi canavar kestik.(Önceden de kesiyordukda ss aklıma gelmedi) ve farketmeden 1m kazanmış oldum ! (Öhm şu an 10m olmuştur.)
Başlangıç haritalarında korka korka kasılmaya böyle son verdim.2 3 yıl önce EIC iken 2-3 2-4 takılıyordum sadece.Diğer haritaların oyunda olduğunu bile bilmiyordum :yıkıl: Eski çarımı belki çekiliş ile birine verebilirim..Çok isteyen birine -_-

Verdiğim dünyalar saçması taktik ile hergün kolayca credist kasabilirsiniz.Veya banka soyarak gelen para ile elit çar alabilir veya 1 saatte elit çar dizebilirsiniz.

İyi forumlar.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
dostum tr2 hesabın varsa birlikte oynayabiliriz çok yanlızım xd

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:D eskiden çok oynadığım bir oyundu. Bir aralar kuzenime bunlar gerçek benim uzay gemim var diye kandırdığımı hatırlıyorum :D

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben eski çarını çok isteyen biri :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben gemi almayı hiç anlayamamıştım. Hep abuk subuk yerlere girip gemilere bakıyodum ama alamadım :( Bana gemi atın plz